Antalya Belek Tatil Köyü Tavsiyesi, TITANIC DELUXE BELEK, Yorumlar

Antalya Belek’te yüksek sınıf her şey dahil olarak hizmet veren Titanic Deluxe Belek, 170 bin metrekare gibi devasa bir alana sahip üst segment bir tatil köyü. Son derece modern dekore edilmiş yaklaşık 600 odaya sahip tesis, çam ormanlarının arasında, yemyeşil bir doğaya sahip Beşgöz Nehri’nin hemen yanında konumlandırılmış. Antalya Belek Tatil Köyü Tavsiyesi, TITANIC DELUXE BELEK hakkındaki yorumlarıma gelecek olursak…

ANTALYA BELEK TATİL KÖYÜ TAVSİYESİ

Titanic Deluxe Belek aynı zamanda 109 farklı kuş çeşidinin yaşadığı bir kuş cenneti. 26 türde, 2000 adet yapraklı ve meyve veren ağaçları, 9 türde, toplam 5500 adet endemik bitki çeşitleri ile Akdeniz bitki örtüsünün bütün güzellikleri barındıran Titanic Deluxe Belek, bu özelliği ile Turizm Bakanlığı tarafından Yeşil Yıldız ödülü almaya hak kazanmış.

MODERN TASARIMLI VE KONFORLU AİLE ODALARI

Titanic Deluxe Belek’in ana binasında bulunan da 2 yatak odası ve 2 banyodan oluşan Family Suitler çocuklu aileler için büyük bir konfor sağlıyor. Havuz ve nehir manzaralı bu süitlerde, deniz ve havuz keyfinden sonra kim önce yıkanacak kavgası asla olmuyor:) Çocuklar sabahları anne babalarından önce bile uyansalar onları rahatsız etmeden, kendi odalarında televizyon seyredip oyalanabiliyor.

KEYİFLİ BİR NEHİR YOLCULUĞU İLE PLAJA ULAŞIM

Otelin özel plajına sazlıklar arasında yapılan ve yaklaşık 10 dakika süren keyifli bir nehir yolculuğu ile ulaşılıyor. Katamaran servislerde sırf bu yolculuk için anne ve babalarına plaj ve otel arasında mekik dokutan çocuklara rastlanıyor:)

Nehir yolculuğu sonrasında yine yemyeşil bir doğa içerisinden geçilerek bakir bir plaja ulaşılıyor. Bu özel plajda şezlong şemsiye gibi hizmetlerin yanı sıra içecek hizmeti sunan bir plaj barı, çocuk parkı ve öğle yemeği hizmeti veren bir restoran da bulunuyor.

ANTALYA BÖLGESİNİN EN BÜYÜK HAVUZU

Havuzsever misafirler için de Titanik Deluxe Belek tam bir cennet.
Tam bir mimari harikası olan Okyanus Havuz Antalya Bölgesi’nin en büyük havuzu olma özelliğine sahip. Burada yüzerken insan havuzda olduğuna inanmakta zorlanıyor.

Kapalı havuz ve SPA alanının hemen yanı başında konumlandırılmış Deniz Suyu Havuzu ise daha doğal, daha butik bir konsepte sahip. Jakuzili köşelerinden birinde dinlenmek Uzakdoğu’ya ışınlanmış etkisi yaratıyor.

ALKIŞI HAK EDEN AQUAPARK

Özellikle 6-12 yaş grubundaki çocuklu aileler için su kaydıraklarının çeşitliliği tatil köyü seçiminde çok önemli.  Titanik Deluxe Belek’in su kaydırakları hem nitelik hem güvenlik anlamında kocaman bir alkışı hak ediyor. Çocuklar sabah uyanır uyanmaz aquaparka gidecekleri zamana kaç dakika kaldığını hesaplamaya başlıyor:)

FARKLI YAŞ GRUPLARI İÇİN FARKLI PROGRAMLARA SAHİP ÇOCUK KULÜBÜ

Standartların üzerinde büyüklükte bir alana sahip Tini Kids Club’da eğitmenler farklı yaş gruplarına göre farklı programlar hazırlıyorlar. Örneğin 0-3 yaş aktivite odası içerisinde uyku, emzirme ve alt değiştirme odaları, bebek banyosu, mama mutfağı ve bu yaşa uygun oyuncaklar bulunurken, 4-7 yaş grubu çocuklar için gündüz atölye çalışması ile başlayan akşam interaktif sahne showlarıyla biten gösteriler hazırlanıyor.

ALAKART RESTORANLARDAKİ LEZZET DENEYİMİ

Gelelim Titanic Deluxe Belek’in büyükleri etkileyen yönlerine. Biz eşimle akşam yemekleri için alakart restoran seçenekleri başarılı olan tatil köylerini her daim tercih ettik, ediyoruz. Ama en iyi tatil köylerinde dahi gerçek bir İtalyan, Türk, Çin ya da balık restoranında olmadığımızı hissettiren nüanslar buluyoruz. Buluyorduk. Ta ki Titanic Deluxe Belek’teki BEEF GRILL CLUB ile tanışana kadar. Beef Grill Club’ın bize yaşattığı İstanbul’da, benim diyen steakhouselar ile yarışacak bir lezzet ve servis deneyimi. Ambiyans zaten fotoğraftan belli.

Beef Grill Club gibi Beşgöz Nehri kenarında, eşsiz bir ambiyansa diğer bir alakart restoran olan OKEONAS BALIK günlük hazırlandığı lezzetinden belli olan mezeleri, kaliteli ara sıcakları, taze balıkları ve ilgili servisi ile gönlümüzü kazanıyor. Okeonas Balık’ta geçirdiğimiz keyifli akşam Titanik Deluxe Belek tatilimiz için muhteşem bir final oluyor.

TITANIC DELUXE BELEK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Üçkumtepesi Mevki, Beşgöz Caddesi 72/1 K Belek /Antalya

Telefon: +90 242 710 44 44

 

Türkiye’deki En İyi Tatil Köyleri, Tatil Köyü Tavsiyeleri

1 Comment

  • En iyi yerler dedi ki:

    Kesinlikler harika bir otel. Bu sene ne yazık ki istediğimiz tarihlerde boş yer bulamadık. Ama seneye daha erken plan yapıp burada tatilimizi geçirmek istiyoruz. Paylaşımlar için teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir