Ankara’ya Yakın Bungalov Otel ve 2024 Konaklama Ücretleri

1 –  DÜŞ YOLCUSU AT ÇİFTLİĞİ, ANKARA

Pandemi sebebiyle daha da artan doğaya yönelme ve daha izole tatil yapma isteği Ankaralılar için geçerli. Ankara Çubuk ilçesindeki Yılmazköy’de yer alan Düş Yolcusu At Çiftliği hafta sonlarında doğa tatili yapmak isteyenler için hem şömineli ahşap bungalov otelde konaklama hem de at binme imkanı sunuyor. Tesiste hem konaklayanlar hem de dışarıdan gelenler için organik kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği sunan şömineli ahşap restoran da bulunuyor.

Düş Yolcusu At Çiftliği İletişim Bilgileri, Güncel Konaklama Ücretleri ve Fotoğraflar için tıklayın.

DÜŞ YOLCUSU AT ÇİFTLİĞİ VE BUNGALOV EVLER

 

2 – AY-Fİ FARM BUNGALOV EVLER

Ankara’nın popüler termal bölgesi Kızılcahamam çevresinde yer alan Ay-Fi FARM Kurtboğazı Barajı bölgesinde, ağaçlar ve yeşillik alanları ile çevrili huzur dolu bir ortamda sadece hafta sonu hizmet veriyor.

13.500 m2 arazinin ortasında 10 Bungalov  3 Tiny House a sahip Ay-Fi Farm’da açık yüzme havuzu, tenis-futbol-voleybol-basketbol kortları, badminton, çocuk oyun park ve alanları, fitness aletleri, dart, langırt, masa tenisi gibi aktiviteler bulunuyor.

Ay-Fi FARM hakkında detay bilgiler, güncel konaklama ücretleri ve fotoğraflar için tıklayın.

AY-Fİ FARM TINY HOUSE

AY-Fİ FARM HAVUZ

 

TÜRKİYE’NİN İLK BUNGALOV EV TESİSİ İÇİN TIKLAYIN.

 

3 – ÇELİK TERMAL BUNGALOV EVLER

Ankara Ayaş mevkiinde konumlandırılmış Çelik Termal Butik Otel sizi şehir yaşamının stresini, binaları, kalabalığı, trafiği ve gürültüyü geride bırakabileceğiniz doğayla iç içe yemyeşil huzur dolu bir ortama davet ediyor. 7 ayrı konaklama birimi olan bir villadan, 6 ayrı bungalov evden ve restoran alanından oluşan tesisin dört mevsim keyfini sürebileceğiniz, her bungalov eve özel termal havuzu da bulunuyor. 

Çelik Termal Bungalov Evler hakkında detay bilgiler, 2023 konaklama ücretleri ve iletişim bilgileri için tıklayın. 

ÇELİK TERMAL BUNGALOV EVLER

 

4 – DOĞA MASAL EVLERİ 

Ankara merkeze 15 km mesafede, 1400 rakım yükseklikte yer alan Doğa Masal Evi bahçesi, terası, şöminesi, mutfağı, oturma alanı ve yatak odası ile kendinizi evinizde hissedeceğiniz, otantik, tamamen doğal yapı ve tasarımlardan oluşmuş bir dağ evi. Doğa Masal Evi’nin kendisine ait bahçesinde mangal yapmak, dağ manzarası eşliğinde kamp ateşi yakmak mümkün.

Doğa Masal Evleri hakkında detay bilgiler, güncel konaklama ücretleri ve iletişim bilgileri için tıklayın.

DOĞA MASAL EVLERİ

 

5 – ANKARA BUNGALOVE

Göl kıyısında, müstakil bir bahçe içerisinde yer alan Ankara Bungalove bahçe içerisinde meyve ağaçları, çevrede organik tarım arazileri, göleti, çim alanı, salıncak, mangal kamelyası ile mütevazı bir bağ evi.

Ev içerisinde ihtiyaç olan tüm mutfak eşyaları bulunan evde Eylül 2023 itibariyle çift kişilik konaklama ücreti hafta içi 2500 TL, hafta sonu 2750 TL.

Telefon No: 0 (506) 288 11 89

ANKARA BUNGALOVE

 

6 – BÜLBÜL PINARI MESİRE ALANI

Ankara’ya 90 kilometre mesafede, Çankırı’nın Eldivan ilçesinde konumlandırılmış Bülbül Pınarı Mesire Alanı hem bungalov evlerde konaklama, hem ormanda ATV ve at safari, hem kamp ve piknik alanı hem de doğa içinde restoran imkanı sunuyor. 20 adet şömineli ağaç evden oluşan tesisteki bungalovlar 3 kişilik mutfaklı evler ve 5 kişilik mutfaksız evler olarak iki gruba ayrılıyor. Evlerin önünde mangal keyfi yapılabiliyor. Ayrıca restoran alanında hafta sonları canlı fasıl eğlencesi de oluyor.

Bülbül Pınarı Mesire Alanı hakkında bilgiler, güncel konaklama ücretleri ve fotoğraflar için tıklayın.

BÜLBÜL PINARI MESİRE ALANI

 

7 – HİNDİBA DOĞA EVİ, YEDİGÖLLER

Bolu Yedigöller yolu üzerinde yer alan Hindiba Doğa Evi Doğanın kalbinde sessiz, sakin ve huzurlu bir hafta sonu geçirmek, şehrin kaosundan uzaklaşmak, toprağı ve rüzgarı hissetmek, ormanda yürüyüş yapmak, kamp ateşi başında sohbet etmek isteyenler için keyifli bir doğa tatili imkanı sunuyor. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil hizmet veren tesiste 3 tane bungalov ev, 9 tane taş ev ve şömineli restoran alanı bulunuyor. Hindiba Doğa Evi İstanbul’a yaklaşık 3 saat, Ankara’ya ise yaklaşık 2 saat mesafede yer alıyor.

Hindiba Doğa Evi İletişim Bilgileri, Konaklama Ücretleri ve Fotoğraflar için tıklayın.

YEDİGÖLLER HİNDİBA DOĞA EVİ

 

8 – ABANT MASAL EVLERİ, BOLU

Yemyeşil bir doğa içinde Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler’in dünyasında vakit geçirip Bilgin, Uykucu, Neşeli’nin evlerinde konaklamaya, sabah kuş sesleri eşliğinde tamamen doğal olan bir köy kahvaltısıyla güne başlamaya, kendinizi bir masalın içinde hissetmeye ne dersiniz?  Abant Masal Evler yılın her mevsimi farklı güzellikler sunuyor. Buraya ilkbaharda geldiğinizde doğanın uyanışını, rengarenk kır çiçeklerini ve tertemiz havasını hissedebilir, kışın geldiğinizde dışarıda lapa lapa kar yağarken şömine başında şarap ve canlı müzik keyfi yapabilirsiniz.

Abant Masal Evler Konaklama Detayları, İletişim Bilgileri ve Güncel Ücretleri için tıklayın.

ABANT MASAL EVLER

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

Rize Fırtına Vadisi’nde, Nehir Üzerinde Cam Tavanlı Ev, Pula Bungalov

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir