Beşiktaş En Güzel Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

1 – LOKANTA OPA

Çiçeği burnunda Beşiktaş mekanı Lokanta Opa’nın sınırsız çay eşliğinde kişi başı 39 TL fiyatla sunulan serpme kahvaltısı oldukça seviliyor. Menemen, söğüş tabağı (domates, salatalık vb.), peynir tabağı (tulum, Ezine, çeçil), ev yapımı reçeller (elma, böğürtlen, ayva), zeytinler, böğürtlenli lor, börek ve pişinin ücrete dahil olduğu serpme kahvaltıda cheddarlı sosis, muhammara, zahterli peynir salatası, domates soslu ev patatesi, tahin pekmez ve güveçte sucuklu yumurta ekstra olarak sunuluyor. Soğanlı menemen, cheddarlı sosis ve zahterli peynir salatası Lokanta Opa müşterilerinin favorisi. Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor. 

LOKANTA OPA SERPME KAHVALTI
LOKANTA OPA BEŞİKTAŞ
LOKANTA OPA
Türkali mah. Nisbetiye Cad. No:24/A Beşiktaş
0 (212) 261 88 89

 

2 – BALKON CAFE & KAHVALTI

Beşiktaş’ta Kahvaltıcılar sokağında yer alan Balkon Cafe & Kahvaltıda çift kişilik serpme kahvaltı 56 TL karşılığında sunuluyor. Serpme kahvaltıda menemen, peynir tabağı, zeytin tabağı, söğüş tabağı (domates, salatalık vb.), salam tabağı, acuka, bal kaymak, tahin pekmez, nutella ve iki kişilik sınırsız çay bulunuyor. Muhlama ve pişi tabağı ayrıca ücretlendiriliyor. Mekanın menemeni ve muhlaması çok seviliyor. Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor. 

BALKON CAFE SERPME KAHVALTI
BALKON CAFE BEŞİKTAŞ
BALKON CAFE & KAHVALTI
Sinanpaşa mah. Çelebioğlu sok. No:18 Beşiktaş
0 (212) 259 98 98

 

3 – CARMENTA KAHVALTI CAFE

Yine bir Beşiktaş Kahvaltıcılar sokağı mekanı olan Carmenta Kahvaltı Cafe sokağın fiyat performans oranı en yüksek kafelerinden biri olarak biliniyor. Carmenta Kahvaltı Cafe’de iki kişilik serpme kahvaltı 65 TL karşılığında sunuluyor. Spesiyal serpme kahvaltıda menemen, patates kızartması, sigara böreği, söğüş tabağı (domates, salatalık vb.), peynir tabağı (kaşar, beyaz, çeçil), zeytin tabağı, bal kaymak, tereyağ, reçel, acuka, salam ile hafta sonu kişi başı ikişer bardak çay, hafta içi sınırsız çay sunuluyor. Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor. 

CARMENTA KAHVALTI KAFE
CARMENTA CAFE BEŞİKTAŞ
CARMENTA KAHVALTI CAFE
Sinanpaşa mah. Çelebioğlu sok. No:18 Beşiktaş
0 (507) 608 19 04

 

4 – PİŞİ BREAKFAST & BURGER

Beşiktaş’a pişili kahvaltı konseptini ilk getiren mekan olan Pişi Breakfast & Burger diğer pek çok Beşiktaş kahvaltı mekanı gibi Kahvaltıcılar sokağı diye anılan Çelebioğlu sokakta bulunuyor. Serpme kahvaltı sunumundan çok pişili seçeneklerin tercih edildiği mekanda mekanın tabiriyle PİŞİ TABAA 15 TL karşılında sunuluyor.

PİŞİ TABAA
PİŞİ BREAKFAST & BURGER

 

5 – ÇAKMAK KAHVALTI SALONU

2002’de açılan, Beşiktaş Kahvaltıcılar sokağının ilk kahvaltı mekanlarından Çakmak Kahvaltı Salonu ambiyans değil lezzet arayanların tercihi olmaya devam ediyor. Çakmak Kahvaltı Salonu’nun çingene salatası, acukası ve bal kaymağı çok seviliyor. Tulum peyniri ve bal mekan sahiplerinin memleketleri olan Erzincan’dan getiriliyor. Mekanda serpme kahvaltı tercih edilebileceği gibi menüden tek tek de seçim yapılabiliyor. Serpme kahvaltıda Peynir tabağı (beyaz, kaşar, tulum) bal kaymak, söğüş salata, Nutella, acuka, ev reçeli, çingene salatası, iki adet pişi, karışık zeytin, süzme yoğurt, sahanda yumurta ve sınırsız çay bulunuyor. İki kişilik serpme kahvaltı toplam 66 TL karşılığında sunuluyor. Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor. 

ÇAKMAK KAHVALTI SALONU
Sinanpaşa Mah. Çelebioğlu Sok. No:8 Beşiktaş
0 (212) 227 04 85

6 – REÇEL TÜREVLERİ

Adana’nın Pozantı ilçesinde “Anne Şefkatiyle” 41 çeşit reçel üreten Reçel Türevleri sahipleri Beşiktaş’taki dükkanlarında kahvaltı hizmeti de veriyor ve kahvaltının günün en önemli öğün olduğunu kabullenen insanları, kahvaltının en önemli elemanın ise reçel olduğuna ikna etmek istiyor.

Kahvaltıda kullanılan ürünleri direk üreticiden alan Reçel Türevleri, Çatalca’dan günlük manda kaymağı, Çanakkale’den Ezine peyniri, Kars’tan eski kaşarı, Gemlik’ten zeytinleri, Alaçatı’dan zeytinyağını, Toroslardan balını ve buna benzer birçok ürünü yerinden üreticiden tedarik ediyor. Reçel ve Türevlerinde 6 adet çayın da dahil olduğu iki kişilik serpme kahvaltı 60 TL karşılığında sunuluyor. Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor. 

REÇEL TÜREVLERİ

Sinanpaşa Mah. Şair Veysi Sok. No:31/1 Beşiktaş
0(212) 227 44 77

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir