Sapanca’da Lüks ve Butik Kahvaltı Keyfi,Sasa Hotel & Restaurant

Sapanca Gölü kıyısında, göl ve doğa ile iç içe lüks ve butik konaklama hizmeti sunan SASA Harmanlık haftanın her günü sunduğu kahvaltısı ile günübirlik gelen misafirlerini ağırlıyor. Kahvaltı için rezervasyon alınmayan mekan oldukça geniş bir oturma alanına sahip, yer sorunu olmuyor. 

Kişi başı 135 TL fiyatı olan serpme kahvaltıda beyaz peynir, köy peyniri, tel peynir, kaşar peyniri, siyah zeytin, yeşil zeytin, bal, kaymak, tereyağ, acuka, fındık ezmesi, çikolata ezmesi, 2 çeşit reçel, domates, salatalık , yoğurtlu biber kızartması, güveçte sucuk, peynir eritmesi,pişi, patates kızartması, sigara böreği, sahanda yumurta, simit, meyve tabağı, sınırsız çay ve su bulunuyor. Sasa serpme kahvaltısında güveçte sucuk, yoğurtlu biber kızartması ve peynir eritmesi özellikle seviliyor. Kahvaltı sonrası ördekler ile iç içe Türk kahvesi içmek çok keyifli oluyor.

Güncelleme notu: Tesis hakkında tarafıma ulaşan olumsuz yorumlar sebebiyle mekanı artık tavsiye edemiyorum.  (Servisin yavaşlığı ve servis personelinin saygızılığı, Arap müşterilere gösterilen ilginin Türk müşterilere gösterilmemesi.)

 

 

SASA RESTAURANT VE KAHVALTI FOTOĞRAFLARI

 

SASA HARMANLIK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Prof. Dr. Mehmet Abuc Cd., 54600 Sapanca/Sakarya

Telefon: +90 530 395 00 67

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir