Maşukiye’de Doğa İçinde Konaklama, İbrahim Ağa Konağı

Sapanca Maşukiye bölgesinde ardı ardına açılan bungalov evlere alternatif olarak yine bölgenin muhteşem doğası içerisinde bir konakta konaklamaya ne dersiniz?

Maşukiye Alabalık Vadisi’nin hemen üzerindeki ormanda yer alan İbrahim Ağa Konağı Ormanya’ya 2 km, Alabalık Vadisi ve Zipline-ATV safari gibi eğlence parkurlarına yürüme mesafesinde bulunuyor.

Toplam 6 odası bulunan konak çocuklu ailelerin konaklaması için oldukça uygun. Bahçesinde geniş bir çim alan, oyun parkı, trampolin, bisiklet gibi çocukların keyif alacağı pek çok detay düşünülmüş.

İki kişi kahvaltı dahil standart oda ücreti günlük 1000 ₺, 101 numaralı  aile suitinde 3 yetişkin konaklama kahvaltı dahil 1400 ₺, 106 numaralı bahçe suitinde 3 yetişkin konaklama kahvaltı dahil 1600 ₺. 0-6 yaş ücretsiz. Konaklamalar evli olma şartı aranıyor. Konağa girerken ayakkabılarınızı çıkarmanız gerekiyor.

İBRAHİM AĞA KONAĞI’NDA KAHVALTI

İbrahim Ağa Konağı’na sadece kahvaltı için gelmeniz de mümkün. Serpme kahvaltıda peynir tabağı, söğüş tabağı, közde biber patlıcan tabağı, acıka, reçel çeşitleri, bal- tereyağ, pekmez, zeytin çeşitleri, sigara böreği, patates kızartması, pili, mıhlama, sucuklu yumurta, meyve ve sınırsız çay bulunuyor. Çoğunun ev yapımı ürünlerden oluştuğu serpme kahvaltı kişi başı 160 TL karşılığında sunuluyor.

İBRAHİM AĞA KONAĞI SERPME KAHVALTI

İBRAHİM AĞA KONAĞI
Maşukiye, Serme Sk. No: 8 D:4, 41295 Kartepe/Kocaeli
0 (537) 440 30 40

Sapanca’da Doğa İçinde Bungalov Evler ve Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir