Yarı Yıl (Sömestr) Tatilinde CEVAHİR AVM

Karneler alındı, yarı yıl tatili başladı. Okullu yavrular için gezme ve eğlenme zamanı… Yarı yıl tatili için pek çok alışveriş merkezi özel programlar hazırladı. Bunlardan biri de işime yakınlığı ve sevdiğim mağazaların bir arada oluşu sebebiyle neredeyse her öğlen yemek ve alışveriş için uğradığım bir metro mesafesinde Cevahir AVM. Yarı yıl tatili için Cevahir AVM’nin zemin katındaki orta alanda kurulan Şipşak Dünya Turu’nda çocuklar dünyanın farklı bölgelerine ait 6 farklı kültürle tanışıp yaratıcılıklarını geliştiriyorlar.

YARI YIL TATİLİNDE CEVAHİR AVM

YARI YIL TATİLİNDE CEVAHİR AVM

yariyil_tatilinde_cevahir_avm-6

SÖMESTR TATİLİNDE CEVAHİR AVM

 Her gün 12:00 ile 19:00 saatleri arasında kuzular Brezilya köşesinde sambacı ablaları ile birlikte samba yapıyor, Mısır piramitlerine girip piramitlerin gizemleri hakkında TV’den bilgi alıyor, Boğaz’da balık tutuyor, Paris’te sanat köşesinde boyama yapıyor, İtalya’da oyun hamurundan pizza yapıp Şipşak Dünya Turu’nu tamamlıyorlar.
 yariyil_tatilinde_cevahir_avm-5
yariyil_tatilinde_cevahir_avm-4
En güzeli de bu tur ücretli değil. Çocuğunuzun Şipşak Dünya Turuna katılması için Cevahir’de yapılmış 50 TL ve üstü alışveriş fişini göstermeniz yeterli. Kuzular ‘Şipşak Dünya Turu’nda eğlenceye doymadıysa yine Cevahir bünyesindeki Türkiye’nin en büyük kapalı eğlence merkezi Fun Lab’a bir uğrayın derim.
 yariyil_tatilinde_cevahir_avm-2
yariyil_tatilinde_cevahir_avm-3
İlk girdiğinizde oyun makinelerinden ibaret bir mekan gibi görünse de diğer iki kata indiğinizde bir lunaparkın kapalı alana sığdırılmış halini görünce eminim siz de benim gibi şaşıracak, burayı daha önce nasıl keşfetmemiş olduğunuza hayıflanacaksınız…
yariyil_tatilinde_cevahir_avm

https://gezentianne.com/2016/09/istanbulda-cocuklarla-hafta-sonu-gidilecek-yerler/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir