Üsküdar, Nakkaştepe’de Kahvaltı Nerede Yapılır? La Colina 2023 Kahvaltı Fiyatı

Boğaz’a tepeden hakim manzaralı bahçesi ve seçimli serpme kahvaltısı ile Anadolu yakasında manzaralı kahvaltı mekanı arayanlar için isabetli bir seçim olan La Colina Restaurant Üsküdar Nakkaştepe semtinde yer alıyor.

La Colina hafta içi 09:00 – 14:00 arası hafta sonu ise 09:00 – 15:00 arası hizmet veriyor. Mekanda fiks fiyatlı bir serpme kahvaltı hizmeti yok. Kahvaltılıklar menüden alakart olarak seçiliyor. Serpme kahvaltılarda artan pek çok kahvaltılığın çöpe gidip ziyan olduğu düşünüldüğünde bu yaklaşımı ile La Colina kocaman bir alkışı hak ediyor.

LA COLİNA 2023 GÜNCEL KAHVALTI ÜCRETLERİ

La Colina’da Muhlama (77 TL), Pişi (52 TL), sucuk, sosis, sote mantar, çırpılmış yumurta, hellim, ılık domates, ızgara ekmekten oluşan Sıcak Kahvaltı Tabağı (110 TL) özellikle seviliyor. Muhlamadaki kolot peyniri Trabzon’dan ve mısır unu Rize’den getirtiliyor.

Ayrıca Pancake (80 TL)(3 adet pancake, mevsim meyveleri, Nutella), Poşe Yumurta (100 TL) (Kızarmış ekşi maya ekmek üzerinde füme dana eti ve avokado) ve Rustik Tost (90TL) (Ekşi mayalı ekmek, domates, zeytin tapenade, fesleğen, mozerella, rozbif) gibi seçenekler de bulunuyor. Sınırsız çay 40 TL gibi sembolik bir ücretle sunuluyor. La Colina çoğu kahvaltı masasında bitirilmeden kalan ve ziyan olan tek tip serpme kahvaltıyı sevmeyenlerin tercih edebileceği bir mekan. Muhteşem boğaz manzarası da mekana ayrı bir değer katıyor.

LA COLINA RESTAURANT

Kuzguncuk Mahallesi, Babanakkaş Sokak, No 52, Üsküdar, İstanbul

0216 3347466

Boğaz’da En Güzel 30 Kahvaltı Mekanı ve 2023 Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir