Üsküdar, Nakkaştepe’de Kahvaltı Nerede Yapılır? La Colina

Boğaz’a tepeden hakim manzaralı bahçesi ve seçimli serpme kahvaltısı ile Anadolu yakasında manzaralı kahvaltı mekanı arayanlar için isabetli bir seçim olan La Colina Restaurant Üsküdar Nakkaştepe semtinde yer alıyor.

La Colina hafta içi 09:00 – 14:00 arası hafta sonu ise 09:00 – 15:00 arası hizmet veriyor. Mekanda fiks fiyatlı bir serpme kahvaltı hizmeti yok. Kahvaltılıklar menüden alakart olarak seçiliyor. Soğuklardan Girit ezme (10 TL) , muhammara (9 TL), kahvaltı salatası, sıcaklardan muhlama (25 TL), sıcak kahvaltı tahtası (40 TL) (sucuk, sosis, sote mantar, çırpılmış yumurta, hellim, domates, ızgara ekmek, avokado) ve pişi (15 TL) özellikle seviliyor. Muhlamadaki kolot peyniri ve mısır unu Rize’den getirtiliyor.

La Colina’da Pancake (3 adet pancake, mevsim meyveleri, Nutella (25 TL)), Eggs Benedict (30 TL), Amerikan pancake kahvaltı (2 adet pancake arasında çırpılmış yumurta, eritilmiş mozarella, füme et ve avokado (32 TL)) gibi seçenekler de bulunuyor. Sınırsız çay 8 TL gibi sembolik bir ücretle sunuluyor. La Colina çoğu kahvaltı masasında bitirilmeden kalan ve ziyan olan tek tip serpme kahvaltıyı sevmeyenlerin tercih edebileceği bir mekan. Muhteşem boğaz manzarası da mekana ayrı bir değer katıyor. Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

LA COLINA RESTAURANT

Kuzguncuk Mahallesi, Babanakkaş Sokak, No 52, Üsküdar, İstanbul

0216 3347466

Boğaz’da Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir