Nişantaşı’nda Kahvaltı Nerede Yapılır? Bazlama Kahvaltı 2024 Fiyatı

Gün boyu Ege’nin yöresel lezzetlerinin ve Nurten Anne’nin özel tariflerinin sunulduğu kahvaltı mekanı; Çeşme Bazlama Kahvaltı. İzmir Çeşme’de 92 yılında kurulduktan sonra İstanbul Nişantaşı’na gelen Bazlama Kahvaltı, 3 yıl içerisinde Nişantaşı’nda 3. Şubesini açtı. Yakında Anadolu Yakası’na da gelecek ve ordan Tüm Türkiye’ye hatta dünyaya açılma gibi yakın zaman planları da mevcut.


Bir anne-kız işletmesi olan Bazlama Kahvaltı’da masadaki tüm servisler özel üretim. Hatay’dan gelen zeytin, Çeşme’den gelen domatlar, Trabzon’dan gelen tereyağ, Aydın’dan gelen bal, teyzelerimizin yaptığı gözlemeler, bazlamalar, pişiler ve kurucusu Nurten Anne’nin özel olarak hazırladığı 36 çeşit reçeller, acukası, özel tarifli 3 peynirli patlıcanı sofrayı süslemekte. Serpme sunulan kahvaltının içeriği sınırsız ve her yerde tabelalar asılı; Bittikçe İsteyiniz Getirelim.


Eski değerlerin yok olduğu bu dönemde önce karınları, sonra kalpleri doyurmanın amaçlandığı yer Çeşme Bazlama Kahvaltı. Sadece karın değil, tıpkı bir ana evindeki gibi şefkat, samimiyet, ilgi ve alaka ile misafirlerin kalpleri de hedefleniyor. Çünkü burada doymadan kalkmak yasak.

Bazlama kahvaltı kişi başı sınırsız çay da dahil 395 TL (Temmuz 2023 yılı güncel fiyatı) karşılığında sunuluyor. 

BAZLAMA KAHVALTI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Teşvikiye Mh. Ahmet Fetgari Sok. No: 40 Nişantaşı
Telefon: 0 541 229 52 62

 

Nişantaşı’nda En İyi 8 Kahvaltı Mekanı ve 2023 Fiyatları | Gezenti Anne

1 Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir