Türkiye’nin İlk ve Tek Holografik Eğlence Parkı DIGIZOO Nerede? Giriş Ücreti Nedir?

Avatar Ormanı’ndan, dinozorlara, deniz canlılarından, vahşi doğaya uzanan holografik hayvanların dünyasını keşfetmeye ne dersiniz?

Anadolu yakasının popüler alışveriş merkezlerinden Akasya AVM’de yer alan DİGİZOO Unicorn gibi mitolojik canlılardan, T-Rex gibi en eski çağlara ait dinozorlara kadar, farklı zamanlardan gelen 20’den fazla canlı türüne ev sahipliği yapıyor. Burada hiçbir canlının doğasından koparılmadığından emin bir şekilde dijital bir köpeği sevebilir, aslanlarla birlikte vakit geçirebilir, kazı yapıp fosil bulabilir veya kendi balığınızı boyayıp akvaryumda yüzdürebilirsiniz.

DİGİZOO HOLOGRAFİK EĞLENCE PARKI NEREDE? NASIL GİDİLİR?

Digizoo İstanbul Anadolu yakasının popüler alışveriş merkezlerinden Akasya AVM’de sinema katında yer alıyor. Akasya AVM’ye M-4 Kadıköy- Sabiha Gökçen Havalimanı metro hattından  Ünalan durağında inilerek rahatlıkla ulaşılıyor. Metrobüs ile gelmek isteyenlerin ise Uzunçayır metrobüs durağında inmeleri gerekiyor.

DİGİZOO HOLOGRAFİK EĞLENCE PARKI GÜNCEL GİRİŞ ÜCRETİ NEDİR?

Öğrenciler 229 TL, yetişkinler 289 TL ödeyerek Digizoo macerasının keyfini çıkarabiliyorlar. Avantajlı Aile Paketi(Max 4 kişilik) ise yalnızca 689 TL.

Digizoo  Çarşamba günü hariç hergün 11:00 – 21:00 saatleri arasında ziyaret edilebiliyor.

DİGİZOO HOLOGRAFİK EĞLENCE PARKI FOTOĞRAFLAR

     

DİGİZOO HOLOGRAFİK EĞLENCE PARKI İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES: Akasya AVM, Acıbadem, Çeçen Sok. No:25, 34660 Üsküdar/İstanbul

TELEFON: 0850 3072435

 

Kidzania İstanbul Nerede, Nasıl Gidilir, 2024 Giriş Ücreti Nedir? | Gezenti Anne

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir