Şömineli Çardak İçerisinde Semaver’de Çay Eşliğinde Serpme Kahvaltı

İstanbulluların şehrin gürültüsünden, karmaşasından uzaklaşmak, doğayla baş başa kalmak için tercih ettiği kaçış noktalarının başında gelen Polonezköy’de bulunan MİMOZA PARK  sevdiklerinizle birlikte yapacağınız nefis bir hafta sonu kahvaltısı sunuyor.

Size özel tahsis edilen ETRAFI KAPALI KIŞ AYINA UYGUN ŞÖMİNELİ ÇARDAK içerisinde, hem kaliteli malzemelerle hazırlanan şahane kahvaltı menülerinin hem de yeşilin, kuş cıvıltılarının ve doğanın tadını doya doya çıkarmak isterseniz Polonezköy de bulunan mekana doğru gelebilir,  “Polonezköy’de kahvaltı nerede yapılır?”, “Polonezköy’ün en iyi kahvaltı mekanları hangileri?”, “Beykoz’da kahvaltı nerede yapılır?” gibi sorulara yanıt oluyor. Sizler kahvaltınızı yaparken çocuklarınız ücretsiz olan OYUN PARKI ve TRAMBOLİN’ de gönüllerince eğlenebilir, At binme imkanının da olduğu mekanda keyifli bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

MİMOZA PARK SERPME KAHVALTI İÇERİĞİ VE GÜNCEL ÜCRETİ NEDİR?

📍 İÇERİK: Kaşar Peyniri, Beyaz Peynir, Çeçil Peynir, Tulum Peyniri, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Domates, Salatalık, Reçel, Helva, Acuka, Yeşillik, Mevsim Meyvesi, Bal, Tereyağı, Salam, Patates Kızartması, Menemen, Yumurta, Taş Fırın Ekmeği Pişi’den oluşmaktadır. Çay Semaver ile verilmektedir.
📍 ÜCRET: MART 2024 itibariyle kişi başı  450 TL.

Mekanda Gezenti Anne takipçilerine Türk kahvesi ikram ediliyor.

 

MİMOZA PARK FOTOĞRAFLARI

 

Ayrıntılı bilgi için : http://www.mimozapark.org/

İLETİŞİM: 0 506 113 46 60

WHATSAPP : https://wa.me/message/P4GGGZ4HYMJ2L1

KONUM : https://maps.app.goo.gl/RQsygyLnBitcsXF86?g_st=ic

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir