Şile Kadınlar Plajı ve Havuzu 2023 Yılı Giriş Ücretleri

Şile’de kumsalın kayalık alanla buluştuğu en güzel manzaralara sahip Ağlayan Kayalar bölgesinde yer alan A-LA Şile Kadınlar Plajı bünyesinde hem plaj hem havuz hem de kafe ve restoran barındırıyor.

Haftanın her günü 09:00 ve 17:00 arası hizmet veren tesise sadece bayanlar ve 7 yaşından küçük erkek çocuklar girebiliyor. Ala Şile’de havuz girişi ve plaj girişi ayrı. Ödediğiniz giriş ücreti sadece biri için geçerli oluyor.

 

A-LA ŞİLE 2023 GİRİŞ ÜCRETİ NEDİR?

A-LA Şile’ye giriş için hafta içi ve hafta sonu farketmeksizin kişi başı 200 TL ödemeniz gerekiyor. Şile kartı buşunan misafirler için ise giriş ücreti kişi başı 100 TL. 0-7 yaş arası ücretsiz, 7-12 arası %50 indirimli. Giriş ücretine şezlong, şemsiye, duş, WC ve otopark kullanımı dahil. Rezervasyon yapılmıyor. 1. derecede Gazi, şehit yakınları  ile engelli vatandaşlar ve yakınlarına giriş ücretsiz.

4 kişilik LOCA ücreti ise 600 TL.

 

A-LA ŞİLE’DE YEME İÇME

Tesise dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi yasak. Bünyesinde yer alan Cafe Restoran da akşam saat 19:00’a kadar sadece bayanlara hizmet veriyor. Şile kartı olanlara cafe restoranda %15 indirim uygulanıyor.

ŞİLE KART NEDİR? NASIL TEMİN EDİLİR?

Şile Belediyesi’nin Şile’de ikametgahı bulunan kişilere tanımış olduğu ayrıcalıklı bir hizmettir. Şile kartı bulunan kişiler anlaşmalı kurumlarda belli oranda indirimden faydalanabilirler.

A-LA ŞİLE FOTOĞRAFLAR

 

A-LA ŞİLE İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Balibey, Ağlayan Kaya Cd, 34980 Şile/İstanbul

Telefon: 0 (554) 968 91 92

 

En İyi 10 Şile Plajı ve 2023 Giriş Ücretleri

Sarıyer Kadınlar Plajı Nerede? Nasıl Gidilir? 2023 Giriş Ücreti Nedir?

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir