Seyahat Ederken Valiz Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

seyahat_ederken_valiz_secimi_evidea

Seyahat Ederken Valiz Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

İşlerden ve şehir hayatının kaosundan yorulup tatil planları yapmaya başladıysanız  şimdiden hazırlıklara başlayabilirsiniz. Gideceğiniz tatilin rotası neresi olursa olsun, seçtiğiniz valiz yanınıza alacağınız kıyafetler hatta kalacağınız otel kadar önemlidir. Hadi o zaman valiz seçiminde nelere dikkat etmeniz gerekiyor, bir göz atalım.

  1.  Öncelikle alacağınız valizin boyutu ve hafif olması çok önemli. İçine koyacağınız eşyalarla birlikte ağırlaşacak olan valiziniz yüzünden yorulmak ya da fazladan para ödemek istemezsiniz sanırım. 🙂
  2. Valiz konusunda güvenlik çok önemli. Güvenlik kilidi olan modellerden seçmenizi kesinlikle tavsiye ederim.
  3. 360 derece dönebilen tekerleklere sahip valizler taşıma esnasında her zaman işinizi kolaylaştıracaktır. Kolay kullanabileceğiniz bir valiz istiyorsanız, tercihinizi bu valizlerden yana kullanabilirsiniz.
  4. Havalimanında ya da terminallerde valizinizi diğerlerinden ayırt etmek için klasik siyah renkte bir valiz almak yerine seçiminizi canlı renkli ve desenli modellerden yana kullanabilirsiniz. Hatta kendinize bir de valiz kılıfı alarak hem farkınızı ortaya koyabilir hem de valizinizi dış etkenlerden koruyabilirsiniz.

“Benim vaktim yok mağaza mağaza dolaşmaya” diyorsanız hiç merak etmeyin yüzlerce valiz ve valiz kılıfı modelini Evidea’da kolaylıkla inceleyebilir, karşılaştırma yapabilir ve sonunda istediğiniz modele kavuşabilirsiniz. Bu arada 17 Ocak saat 17.00’de Evidea’dan alacağınız 17 bin üründe sepette ekstra %70 indirim varmış, kaçırmayın derim. Ben de merakla 17 Ocak saat 17.00’yi bekliyorum. Detayları linkten inceleyebilirsiniz.

http://www.evidea.com/n/dev-sepet-kampanyasi?utm_source=blog&utm_campaign=gezentianne&utm_medium=devsepet

Şimdiden keyifli alışverişler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir