Şelale Yanında Lüks Bungalov Ağaç Evler, Natürköy Sapanca

Sapanca’nın Mahmudiye Köyü’nde konumlandırılmış Natürköy Bungalov ilkbaharda yeşilin, sonbaharda ise kahverenginin binbir tonunu barındıran bir vadinin tam ortasında yer alıyor. Enfes bir köy kahvaltısı eşliğinde lüks bungalov evlerde konaklama imkanı sunan tesiste göletler, şelaleler, barbekü alanları, restoran ve yürüyüş parkurları bulunuyor.

Bungalov evlerin hepsi buzdolabı, ısıtıcı, klima, TV, WiFi ve modern bir banyoya sahip. Suit ve Family bungalovlarda şömine de bulunuyor. Konaklama ücretlerine Domates, Salatalık, Mevsim Yeşillikleri, Yeşil zeytin, Siyah zeytin, Kaşar peyniri, Çeçil peyniri, Acuka, Terayağı, Kaymak, Bal, Tahin Kreması, Limon reçeli, Omlet, Gözleme, Sucuk Kızartma, Eritme Peyniri, Peynirli Börek, Sınırsız Çay, Ezine beyaz peynir, köy peyniri, abaza peyniri, erik reçeli, kayısı reçeli, domates soslu patatesten oluşan 32 çeşitlik dolu dolu bir serpme kahvaltı da dahil.

 

NATURKÖY SAPANCA BUNGALOV EVLERDE GÜNCEL KONAKLAMA ÜCRETLERİ 

İki kişilik Standart Bungalovların ise hafta içi gecelik fiyat 550 TL, Cuma ve Cumartesi gecelik fiyat 700 TL.

1 oda ve 1 salondan oluşan şömineli 2 kişilik Suit Bungalovların hafta içi tek gecelik fiyatı 750 TL, Cuma ve Cumartesi gecelik fiyat 950 TL.

Tek odadan oluşan ve diğer bungalov tiplerinden daha da modern dekore edilmiş iki kişilik Deluxe Bungalovların hafta içi tek gecelik fiyat 800 TL, Cuma/Cumartesi gecelik fiyat 900 TL.

2 oda 1 salondan oluşan ve aileler için gayet uygun, şömineli  4 kişilik Family Bungalovların hafta içi tek gecelik fiyatı 1200 TL, Cuma ve Cumartesi gecelik fiyat 1450 TL.

Tesiste Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

Abant’ta Şömineli, Modern Otel, Abant Lotus Otel | Gezenti Anne

NATURKÖY SAPANCA FOTOĞRAFLARI

NATÜRKÖY SAPANCA

Adres: Mahmudiye Köyü, Dere içi Mahallesi, 54600 Sapanca/Sakarya

Telefon: 0 (264) 3101061

 

İstanbul’a yakın diğer bungalov ev seçenekleri ve ücretleri için tıklayın.

 

İstanbul’a Yakın Bungalov Evler ve Konaklama Ücretleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir