Sapanca Kahvaltı Mekanları, The Garden Sapanca 2023 Fiyatları

Sapanca ve Maşukiye bölgesi Sapanca Gölü’nün kıyısında ya da bölgedeki dere ve şelalelerin yanı başında konumlandırılmış restoranları ile İstanbul, İzmit ve Adapazarı bölgesinde yaşayan ve hafta sonlarını doğa içinde geçirmek isteyenlerin kaçış noktası oluyor. Doğada vakit geçirmek dendiğinde Türk halkının aklına ilk kahvaltı geliyor. Bu sebeple bölgedeki pek çok mekan kahvaltısı ile ön plana çıkıyor. Sapanca kahvaltı mekanlarından Kırkpınar’da konumlandırılmış The Garden Sapanca da hem yazın hem kışın, dere başında, güzel bir bahçede sunduğu zengin köy kahvaltısı ile Sapanca’da kahvaltı nerede yapılır? sorusuna yanıt oluyor.

THE GARDEN SAPANCA’DA KAHVALTI

 

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

The Garden Sapanca’nın kahvaltı menüsü oldukça geniş. İyi kalitedeki şarküteri çeşitlerine,söğüş tabağı,şişte biberli sucuk, pişi, pancake, patates kızartması, güveçte eritme peynir, acuka, bal-kaymak, Nutella, ev yapımı reçel çeşitleri, menemen ve mini gözleme eşlik ediyor.

Temmuz 2023 itibariyle fiyatı kişi başı 300 TL olan kahvaltıda büyüklerle paylaşıldığında çocuklar için ekstra ücret talep edilmiyor. Garden Sapanca’nın kıymalı kaşarlı gözlemesi özellikle çok beğeniliyor.

Kahvaltı kış aylarında soba başında ısınabileceğiniz dere kenarındaki hoş bir kış bahçesinde servis ediliyor.

THE GARDEN SAPANCA İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES: Rüstempaşa mah., İpekyolu cad., No:100 ,54600 Sapanca / SAKARYA

TELEFON: 0 (264) 582 08 08

 

 

Diğer Maşukiye, Sapanca Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir