Sabiha Gökçen Havalimanı’na Metro, Metrobüs ve Marmaray ile Ulaşım

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANINA AVRUPA YAKASINDAN ULAŞIM

1 – AVRUPA YAKASINDAN SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI’NA METROBÜS + EKSPRES OTOBÜS İLE ULAŞIM

Avrupa Yakası’ndan Sabiha Gökçen Havalimanı’na gelebilmek için Avrupa yakasındaki size en yakın metrobüs durağından metrobüse binmeli, Anadolu yakasına geçtikten sonra Uzunçayır metrobüs durağında inmelisiniz. Buradan geçen E -11 no’lu ekspress Kadıköy – Sabiha Gökçen Havalimanı belediye otobüsleri ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. E-11 Ekspres belediye otobüs hattının Kadıköy’den kalkış saatleri içintıklayın.

 

2 – AVRUPA YAKASINDAN SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI’NA METROBÜS + METRO + OTOBÜS İLE ULAŞIM

Avrupa Yakası’ndan Sabiha Gökçen Havalimanı’na gelebilmek için ikinci seçenek olarak yine Avrupa yakasındaki size en yakın metrobüs durağından metrobüse binmeli, Anadolu yakasına geçtikten sonra Uzunçayır metrobüs durağında inmelisiniz. Buradan yaya olarak Kartal-Kadıköy metrosunun Ünalan durağından metroya binip Kartal durağında inmelisiniz. Kartal metro durağından KM22 no’lu belediye otobüsü ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

3 – AVRUPA YAKASINDAN SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI’NA MARMARAY + METRO  İLE ULAŞIM

Avrupa Yakası’ndan Marmaray ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na gelebilmek için Avrupa yakasındaki size en yakın Marmaray durağından (Kazlıçeşme, Yenikapı, Sirkeci) Marmaray’a binmeli, Anadolu yakasına geçtikten sonra Marmaray Ayrılık Çeşmesi durağında inmelisiniz. Buradan Kartal-Kadıköy metrosunun Ayrılık Çeşmesi durağından metroya binip Kartal durağında inmelisiniz. Kartal metro durağından KM22 no’lu belediye otobüsü ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

 

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANINA ANADOLU YAKASINDAN METRO İLE ULAŞIM

Anadolu Yakası’ndan Sabiha Gökçen Havalimanı’na gelebilmek için Kartal-Kadıköy metrosunun bulunduğunuz yere en yakın durağında metroya binip Kartal durağında inmelisiniz. Kartal metro durağından KM22 no’lu belediye otobüsü ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Ancak Kadıköy’den ekspres belediye otobüsü ile tek vasıta kullanarak Sabiha Gökçen Havaalanı’na gelebilmek de mümkün. Detaylar aşağıdaki bağlantıda…

Sabiha Gökçen Havaalanı’na Belediye Otobüsü ile Nasıl Gidilir?  

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

İstanbul Yeni Havalimanı’na Metro, Marmaray, Metrobüs ve Otobüsle Nasıl Gidilir?

4 Comments

  • MuhammedB dedi ki:

    Km22 otobüslerle ilgili bir açıklama yapaymı. Cumartesi pazar günü çalışmıyor. E 10 otobüsler geçiyor aynı duraktan. Kadıköy Sabiha Gökçen. Yani yine de gidebiliyor sunum.

  • Progo dedi ki:

    Detaylı Sabiha Gökçen ulaşım açıklamalarınız teşekkürler. Direk metro ile ulaşım mümkün olmadığından birçok kişi transfer hizmetlerini tercih edebiliyor. Özellikle kadınlar için güvenli, ekonomik ve konforlu gitmek adına harika bir çözüm. Birçok mobil uygulama ve web üzerinden havalimanı transferleri diye aranıp, ekonomik fiyatlara ulaşım sağlanabiliyor.

  • kemptur dedi ki:

    ulaşım bilgileri faydalı ancak seyahatlerde rahat ve konforlu bir çözüm özel şirketlerden de hizmet alınabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir