Online Siparişle Lokal Üreticilerden Doğal Gıdalara Ulaşmak için Tapptaze.com

Türkiye’nin heryerine, doğrudan lokal üreticilerden doğal gıdalara, minimum sipariş tutarı olamadan, online sipariş vererek ulaşmaya ne dersiniz?

Tapptaze.com’u Tapptaze ekibinden dinleyelim;

“Tapptaze.com doğal üretimi masalarımızla buluşturan şeffaf bir pazaryeri. Kalite ve analiz kriterlerimize uygun bulunan üreticiler, Tapptaze.com üzerinde kendi mağazalarını, kendi istedikleri fiyatlar ile güvenli alışverişe açarak bizimle buluşurlar.

Hedefimiz yediğine önem veren ve temiz gıdaya ulaşmak isteyen insanların tek bir noktadan bu konuda emek veren üreticilerle buluşmasıdır. Her ne kadar online pazar yeri olsak da her üreticiye açık değiliz, sadece ürününe, kalitesine, üretim yönetimine ve müşteri memnuniyetine inanmış; üretimde tarım zehiri kullanmayan, eski yöntemlerle, olması gerektiği gibi üretim yapan üreticileri sisteme alıyoruz. Ürünler direk üreticilerimizden gönderiliyor.

Sitemizde zeytin, zeytinyağı, özel unlar, 5-6 yöreden farklı peynir çeşitleri, kuruyemiş ve kuru meyveler, salça, kuru bakliyat, bal, reçel, pekmez, avokado, mandalina gibi çok çeşitli ürünler var.

Bir diğer amacımız da kadın üreticileri desteklemek, şu anda sistemde bulunan 32 üreticimizin 21’i kadın üreticilerden oluşmaktadır.

Tamamen ‘temiz gıda’ üretimine önem veren butik üreticilerimizin markalarının pazarlama stratejilerini oluşturarak bilinirlikleri için çalışıyoruz.

Hem çocuklarımızın hem de kendimizin sağlığını düşünerek, en sağlıklı ve en doğal ürünleri bulmak, bu ürünleri ve üreticileri daha çok insana tanıtmak üzere çıktığımız bu yolculukta her geçen gün aramıza yeni tüketicilerin katıldığını görmek en büyük motivasyon kaynağımız olmaya devam etmekte. Toprağa ve insana değer veren herkesi de hem üreticilerimizin gelişimine katkıda bulunmak, hem de doğal beslenmek için herkesi bu harekete katılmaya davet ediyoruz.”

Tapptaze.com’da Gezentianne takipçilerine özel, 150 TL lik ilk alışverişte 15 TL’lik indirim alabilmek için “Gezentianne15” kodunu kullanabilirsiniz.

TAPPTAZE.COM

0531 347 51 79

iletisim@tapptaze.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir