Glutensiz, Sağlıklı, Organik ve Vegan Ürünler, Natural Dükkan

Son dönemde hepimizin gündeminde olan glutensiz, organik, sağlıklı ve vegan ürünleri online siparişle kapınızın önünde bulmak ister misiniz?

Natural Dükkan 2018 yılında glutensiz ,sağlıklı, vegan ve organik gıdaları sizlere ulaştırmak için Dr.Özgür Mersinlioğlu tarafından kuruldu.

Yılların sağlık tecrübeleriyle en temiz ve güvenilir gıdaları seçerek bizlere ulaştırmak ilkesiyle hareket eden Natural Dükkan’ın bu konuda önceliği yerli ürünler ve kadın üreticiler… Kadınlarımızı ve yerli üreticilerimizi desteklemek olmazsa olmazları.

Günümüzün en büyük sorunlarından biri olan sağlıksız beslenme, bebeklikten yaşlılık dönemine kadar her yaş aralığındaki bireyin problemi olabiliyor. Özellikle hazır beslenmenin oldukça fazla olduğu çağımızda, obezitenin artması ve buna bağlı olarak çeşitli hastalıkların ortaya çıkması kaçınılmaz hale geliyor.

Sağlıklı beslenme konusunda kulaktan dolma bilgiler nedeniyle kişilerin çok az miktarda yemek yemesi ya da vücudun ihtiyacı olan besin gruplarını alamaması sonucunda da hastalıkların meydana gelmesi engellenemiyor.

Sağlıklı beslenme; vücudun enerjisinin yüksek olması, görünümün iyi olması, ruh halinin pozitif olması gibi durumların hepsini kapsıyor. Bu durumlardan bir tanesinde dahi kopukluk olması, kişinin psikolojisinde olumsuz etkiler yaratıyor.

 

Daha sağlıklı olabilmeniz için izleyebileceğiniz birkaç basit adıma kısaca göz atalım…

  • Daha fazla uyuyun.
  • Stresten uzak durun.
  • Daha fazla egzersiz yapın.
  • Dışarıda daha fazla zaman geçirin.
  • Hem kendinize hem başkalarına iyi davranın.

 

Sağlıklı beslenmenin adresi Natural Dükkan Whattsapp İletişim Hattı : 0530 9142648

 

NATURAL DÜKKAN ÜRÜNLERİNDEN ÖRNEKLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir