Online Siparişle En Leziz Kahvaltılıklar, Peynirci Baba

Pandemi sebebiyle evimizin tüm ihtiyaçlarını online siparişle kapımızın önüne gelmesi daha değerli hale geldi. Peynirci Baba’da Bergama Tulum Peyniri,kekikli sepet peyniri, Trabzon telli peynir, dana pastırma, inci tanesi siyah zeytin, domat kırma yeşil zeytin,peynir dolgulu kiraz biber, şekersiz ahududu reçeli gibi birbirinden lezzetli yöresel kahvaltılık ürünler ile hem kahvaltı sofralarımızı hem de damaklarımızı şenlendirdi. 

Peynirci Baba Yöresel Kahvaltılık Marketleri olarak İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli, Bursa ve Sakarya bölgeleri olmak üzere 110 mağaza ve online mağaza www.peynircibaba.com ile hizmet veriyor. 1996 yılında, ilk şubelerini açtıklerı günden bugüne, satışını gerçekleştirdikerli yüzlerce çeşit ürünü kendi üretim tesislerinde üretiyor. Bursa Gemlik’te yer alan Zeytin, Turşu ve Gurme Ürünler Fabrikası, Çanakkale’de bulunan Peynir Fabrikası ve Kocaeli Kartepe’de bulunan Süt ve Süt Ürünleri Fabrikasında, ürünlerini Türk damak tadına uygun şekilde, uluslararası kalite standartlarına uygun şekilde üretiliyor.

 


Peynirci Baba kendi sofralarında tüketmeyecekleri hiçbir ürünün satışını yapmıyor, ilkelerinize ve inançlarına uygun şekilde üretim yapıyor. Çanakkale’de yer alan peynir fabrikalarında üretilen Yöre markalı peynirlerde helal şirden mayası kullanıyor, asla herhangi bir koruyucu katkı maddesi içermiyor. Gemlik’te yer alan zeytin, turşu ve gurme ürünler fabrikasında da Yöre ve Sosero markalı tüm ürünlerin helal sertifikası mevcut. Ayrıca Türk Standartları Enstitüsü ve İSO kalite ve üretim belgeleride her yıl denetimlere girerek yenileniyor.

 


Mağazalarında yer alan ürünler online mağaza  www.peynircibaba.com ile aynı gün kargo imkanı ve buz aküleri ile özel paketleme yaparak tüm Türkiye’ye ulaştırılıyor. 170 TL üzeri alışverişlerde kargo hizmeti ücretsiz. Ayrıca Peynirci Baba Setcard, Sodexo, Multinet ve Metropol Card yemek kartları ile de alışveriş imkânı veren nadir web sitelerinden biri.  


 

 

PEYNİRCİ BABA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Online Alışveriş Yapabileceğiniz Web Sitesi; www.peynircibaba.com

İnstagram Hesabı; Peynirci Baba

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir