Maşukiye’de Çocuk Dostu Bungalov Ağaç Evler, Cansu Tatil Köyü

Küçükken çizdiğimiz doğa resimlerinin ortasındaymışız hissi veren Cansu Tatil Köyü yemyeşil bir doğada, şırıl şırıl akan bir derenin yanı başındaki rengarenk bungalovlarda konaklama imkanı sunuyor. 18 dönüm üzerinde konumlandırılmış tesis binicilik, bisiklet, deniz bisikleti, olta balıkçılığı, at binme ve zipline gibi aktivitelere olanak sağlıyor. Cansu Tatil Köyü kahvaltı dahil konaklama sağlıyor. 4 mevsim hizmet konseptine uygun inşa edilmiş restoranına konaklama dışında da misafir kabul ediliyor.

CANSU TATİL KÖYÜ

Cansu Tatil Köyü’nde standart odalarda konaklama ücreti iki kişi için toplam hafta içi 400 TL, hafta sonu 500 TL, Suit odalarda konaklama ücreti hafta içi 500 TL, hafta sonu 600 TL, Bungalov odalarda ise hafta içi 450 TL, hafta sonu 550 TL. Hafta sonu iki gece birden konaklama yapmanız gerekiyor. Tesiste evlilik cüzdanı şartı var. Çocuk dostu olan Cansu Tatil Köyü trafikten uzak, dış ortamdan izole, tamamı çim zeminden oluşan devasa aktivite alanı çocukların özgürce ve güvenle eğlenmesi için son derece elverişli.

CANSU TATİL KÖYÜ AKTİVİTELERKonaklama ücretine dahil olan kahvaltıda kiremitte köy peyniri, sigara böreği, acuka, patates kızartması, kiremitte köy yumurtası, peynir çeşitleri, reçel, bal-kaymak, tereyağ, domates, salatalık, yeşil biber, süt veya meyve suyu ve sınırsız çay bulunuyor.

CANSU SERPME KAHVALTI

 

CANSU RESTAURANT

Konaklama yapmayan ve günübirlik gelen müşteriler için bu kahvaltının güncel kişi başı ücreti 60 TL. Kahvaltı haricinde restoranda kendi üretim tesislerinde yetiştirdikleri alabalık çeşitleri de sunuluyor. Tesiste Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.CANSU TATİL KÖYÜ

Maşukiye Mahallesi, Çiftlik Caddesi, Asmalı Sk. No. 20, 41295 Kartepe/Kocaeli

0 262 3543898


 

İstanbul’a yakın diğer bungalov evler ve ücretleri için tıklayın.

 

İstanbul’a Yakın Bungalov Evler ve Konaklama Ücretleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir