Maşukiye’de Çocuk Dostu Bungalov Ağaç Evler, Cansu Tatil Köyü 2024 Fiyatı

Küçükken çizdiğimiz doğa resimlerinin ortasındaymışız hissi veren Cansu Tatil Köyü yemyeşil bir doğada, şırıl şırıl akan bir derenin yanı başındaki rengarenk bungalovlarda konaklama imkanı sunuyor.

18 dönüm üzerinde konumlandırılmış tesis binicilik, bisiklet, deniz bisikleti, olta balıkçılığı, at binme ve zipline gibi aktivitelere olanak sağlıyor. Cansu Tatil Köyü kahvaltı dahil konaklama sağlıyor. 4 mevsim hizmet konseptine uygun inşa edilmiş restoranına konaklama dışında da misafir kabul ediliyor.

CANSU TATİL KÖYÜ

CANSU TATİL KÖYÜ GÜNCEL KONAKLAMA VE KAHVALTI ÜCRETLERİ

Cansu Tatil Köyü’nde standart odalarda MART 2023 itibariyle konaklama ücreti iki kişi için toplam hafta içi ve hafta sonu farketmeksizin kahvaltı dahil 2600 TL.0-8 yaş arası ücretsiz. İlave kişilerden 600 TL alınıyor.

Tesiste evlilik cüzdanı şartı var. Çocuk dostu olan Cansu Tatil Köyü trafikten uzak, dış ortamdan izole, tamamı çim zeminden oluşan devasa aktivite alanı çocukların özgürce ve güvenle eğlenmesi için son derece elverişli.

 

Konaklama ücretine dahil olan kahvaltıda kiremitte köy peyniri, sigara böreği, acuka, patates kızartması, kiremitte köy yumurtası, peynir çeşitleri, reçel, bal-kaymak, tereyağ, domates, salatalık, yeşil biber, süt veya meyve suyu ve sınırsız çay bulunuyor.

Konaklama yapmayan ve günübirlik gelen müşteriler için bu kahvaltının MART 2023 itibariyle kişi başı ücreti 350 TL. Kahvaltı haricinde restoranda kendi üretim tesislerinde yetiştirdikleri alabalık çeşitleri de sunuluyor.

 

 

CANSU TATİL KÖYÜ İLETİŞİM BİLGİLERİ 

Adres: Maşukiye, Maşukiye mahallesi Çiftlik Caddesi, Asmalı Sk. No. 20, 41295 Kartepe/Kocaeli

Telefon:  0 (262) 3543898 / 0 (530) 1403037

 

CANSU TATİL KÖYÜ FOTOĞRAFLARI

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir