Kırklareli’de Lüks Bungalov Ağaç Evler, Nefes Mekan

MEKAN 2024 İTİBARİYLE TADİLATTADIR.

Kırklareli Vize’ye bağlı Kışlacık Köyü’nde konuklandırılmış NEFES MEKAN son dönemde gittikçe popülerleşen bungalov evi konaklamalarına keyifli bir alternatif oluşturuyor. Dört yönden Istranca Ormanları ile çevrili, sekiz dönümlük bir alanda kurulu mekan gürültüden, kalabalıktan, stresten uzak, yeşille mimarinin dans ettiği görsel bir şölenin içinde derin bir NEFES almaya davet ediyor.

Odaları ve Nefes Restoran arasında, havuz, dinlenme ve okuma köşeleri ile şenlenen çim göz alabildiğine orman manzarası eşliğinde sunuluyor. Tüm konukların yararlanabileceğini kütüphane ve çay-pasta terası ile “Hoş Geldin” binası misafirleri karşılıyor.

 

NEFES MEKAN ODALARI VE GÜNCEL KONAKLAMA ÜCRETLERİ

Doğada olmak ile konfor arasındaki “keskin ve bıçak sırtı ilişki” mekânın felsefesini oluşturyor. Konfor vadederken doğadan uzaklaşılmıyor, doğaya davet ederken konfora dalıp doğal olan zedelenmiyor. Bu anlamda odalar otel odası mantığından ziyade müstakil bir ev formunda ve kendine özel teras balkonları bulunuyor. Beş yıldız mantığı içinde bile yer alamayan boyuttaki yataklar, hijyenin gözetildiği ama lüksün dozunda tutulduğu banyolar dikkat çekiyor.

EKİM 2023 İTİBARİYLE;

Hafta İçi Oda Kahvaltı İki Yetişkin
(Pazartesi-Perşembe arası)
* Tek gece: 4100 TL
* İki gece: 7600 TL

Hafta Sonu Oda Kahvaltı İki Yetişkin
(Cuma ve Pazar geceleri)
* Tek gece: 4850 TL
* İki gece: 8500 TL

Oda fiyatlarına kahvaltı dahil. Diğer öğünler alakart olarak sunuluyor. Nefes Mekan’da sadece 15 yaş ve üzerindekiler konaklayabiliyor.

 

NEFES MEKAN’DA KONAKLARKEN YAPILABİLECEK AKTİVİTELER

Nefes Mekan’da konaklarken Istranca Ormanları, Aya Nikola Manastırı, Cehennem Şelâleleri, Longoz Ormanları, Panayır İskelesi, Dupnisa Mağarası ziyaret edilebiliyor.  Yok ben bu kadar para verdim  NEFES MEKÂN’dan dışarı çıkmam diyorsanız, okuma, tartışma, sohbet dışında temalı müzik geceleri, büyüklere özel oyunlar ve profesyonel koçlar eşliğinde verilen diğer etkinlikler de yapılıyor.

 

NEFES MEKAN FOTOĞRAFLARI

NEFES MEKAN

Kışlacık Köyü, Vize, Kırklareli

0 532 1341139

 

Edirne ve Tekirdağ’a Yakın Bungalov Evler ve Konaklama Ücretleri | Gezenti Anne

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir