Abant’ta Doğa İçinde, Şömineli, Sıcak Su Havuzlu,Lüks Otel Gazelle Resort

Hem İstanbul’da hem Ankara’da yaşayanların kış aylarında tercih ettiği tatil bölgesi Abant’a yakın bir konumda yer alan Gazelle Resort yemyeşil bir meşe ormanının ortasında yer alıyor.

Doğanın kalbinde olmayı seven ama lüksten vazgeçemeyenlere oldukça uygun bir konaklama seçeneği sunan Gazelle Resort’ta kış ortasında bile açık ve kapalı sıcak su havuzu keyfi yaşatan SPA, şömineli oturma alanları, tenis kortları, macera parkı, zipline ve çocuk oyun alanları da bulunuyor.

178 Odalı tesis Bolu Karacasu mevkiinde, İstanbul’a 2,5, Ankara’ya 1,5 saat, Yedigöller’e 1 saat, Abant Tabiat Parkı’na 40 dakika, Gölcük Tabiat Parkı’na 10 dakika mesafedeki, 150 dönümlük bir meşe ormanının içinde konumlandırılmış. Otel yapımında bir tane bile ağaç kesilmemiş ve projenin ortasındaki 300 yıllık meşe ağacı için proje tamamen değiştirilmiş. Gazelle Resort çevreciliğiyle, hayvanlar için güzel bir yaşam ortamı sunması ve sürdürülebilirliği sağlamasıyla bölgedeki ilk ve tek yeşil beş yıldızlı otel olmaya hak kazanmış. 

Doğanın kalbindeki otelde geyikler, keçiler ve kümes hayvanları ile içiçe olabileceğiniz 3 tane yürüyüş parkuru bulunuyor. -1 derecede dahi açık havada yüzme keyfi yaşayabileceğiniz dağ manzaralı dev havuz çok seviliyor. Çocuklu aileler için de oldukça uygun olan tesiste çocukların vakit geçirebileceği etkinlik alanları da bulunuyor.

GAZELLE RESORT’TA YEME İÇME

Gazelle Resort Yarım Pansiyon(YP) olarak hizmet veriyor. Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri Wood Restaurant’ta açık büfe olarak servis ediliyor ve bu öğünler konaklama ücretine dahil. Menüden seçim yaparak alakart olarak yemek isteyenler için otel bünyesinde Gazelle Alacarte Restaurant ve Gölcük Tabiat Parkı’nda göl kıyısında Gazelle Gölcük Restaurant mevcut. Bu restoranlarda alınan yemekler ile tesisin tümünde alınan içecekler ücretli.

GAZELLE RESORT KONAKLAMA ÜCRETLERİ

2021 yılı itibariyle Gazelle Resort’ta iki kişilik balkonsuz odalarda  konaklama ücreti pazar gününden perşembeye kadara kişi başı 497.50 TL, cuma ve cumartesi günleri ise 617.50 TL. İki kişilik balkonlu odalarda  ise konaklama ücreti pazar gününden perşembeye kadara kişi başı 547.50 TL, cuma ve cumartesi günleri ise 680 TL. Hafta sonları iki gece üstüste konaklamak zorunlu. Kısaca hafta sonu Gazelle Resort’ta kısa ibr tatil yapmak istediğinizde sabah ve akşam yemekleri dahil ama içecekler hariç olarak iki kişi için toplam 2720 TL ödemeniz gerekiyor.

GAZELLE RESORT FOTOĞRAFLARI

GAZELLE RESORT

Merkez, Fatih Mah. Kökez Sokak No:23 Karacasu Mevkii, 14020 Merkez/Bolu

03742629800

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir