Şile’de, Şömineli, Jakuzili, Lüks Bungalov Agaç Evler, Suma Disanje 2024 Fiyatı

TESİS KALICI OLARAK KAPANMIŞTIR.

Hiçbir canlıya zarar vermeden, tek bir ağacı köklerinden ayırmadan ve doğaya saygıyla inşa edilmiş Türkiye’nin en büyük “ağaç ev” oteli SUMA DİSANJE İstanbul’un Boşnak köylerinden biri olan Şile Yeniköy’de, yeşile ve huzura kuş seslerinin eşlik ettiği 120 dönümlük ormanlık alanda yer alıyor.

Telaffuzu pek kolay olmayan “Suma Disanje de ne ola ki?” derseniz, Boşnakça “orman” anlamına gelen ŠUMA ve yine Boşnakça “nefes almak” anlamına gelen DİSANJE kelimelerinin birleşimi oluyor. Yıldızları gökyüzünde olan tesiste kurumsal etkinlik deneyimli bir ekiple birlikte, doğanın güzelliklerinin huzurla harmanlandığı rüya gibi bir zaman dilimi yaşatmak hedefleniyor.

5 yıldızlı otel konforunda; ancak alışılmış şehir otelciliği düzeninden ve kalıplardan uzakta, bambaşka bir hizmet anlayışına sahip olan tesisin mottosu ise ‘DOĞA DAHİL’. Çünkü burada her şeye; kuş sesleri, ateş böcekleri, sincaplar,güneş doğumu, gün batımı, tırtıllar, kaplumbağalar, renklerin dansı ve tüm doğa güzellikleri dahil.

SUMA DİSANJİ NEREDE?

120 dönümlük Meşe, Anadolu Kestanesi, Doğu Kayını, Gürgen, Karaçam ağaçlarından oluşan doğal ormana kurulan Šuma Sanjati, şehrin yanı başında, İstanbul’a 60 km, Şile’ye 6,5 km, Ağva’ya 30 km mesafede; ama şehrin karmaşasından çok uzakta yer alıyor.

SUMA DİSANJİ ‘DE ORMAN MANZARALI, JAKUZİLİ VE ŞÖMİNELİ KONAKLAMA

Thermowood ağaçtan üretilmiş, birbirinden bağımsız 22 adet bungalov evde ev sıcaklığında ve otel konforunda bir konaklama deneyimi yaşanıyor. Her şeyde olduğu gibi, odalarda da  doğa dahil.  Çam, Meşe, Defne ve Çınar adlarını taşıyan odaların hepsinde orman manzarasını seyredebillir, verandasına çıkıp huzurun kokusunu içinize çekebilirsiniz. Çam, Meşe ve Çınar’da içeceğinizi oturma grubunda dinlenerek yudumlarken, Defne’de şömine başında vakit geçirebilir ya da jakuzide yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

SUMA DİSANJİ’DE 2023 YILI GÜNCEL KONAKLAMA ÜCRETLERİ NEDİR?

OCAK 2024 İTİBARİYLE;

En fazla 3 kişinin konaklayabileceği 25 m2’lik, oturma gruplu, duşakabinli ve minibarlı Çam Bungalov’un gecelik konaklama ücreti hafta içi 2 kişi için 3400 TL, 3 kişi için 3600 TL. Hafta sonu ise 2 kişi için 3600 TL, 3 kişi için 3800 TL. Suma kahvaltı dahil.

En fazla 2 kişinin konaklayabileceği 50 m2’lik, jakuzili, şömineli, 10 m2 verandalı, oturma gruplu, duşakabinli ve minibarlı Defne Bungalov’un gecelik konaklama ücreti hafta içi 2 kişi için 4400 TL, Hafta sonu ise 4600 TL. Suma kahvaltı dahil.

En fazla 2 kişinin konaklayabileceği 20 m2’lik, 10 m2 verandalı, oturma gruplu, duşakabinli ve minibarlı Meşe Bungalov’un gecelik konaklama ücreti hafta içi 2 kişi için 3100 TL, Hafta sonu ise  3300 TL. Suma kahvaltı dahil. 

SUMA DİSANJİ FOTOĞRAFLARI

Üç tarafı cam, orman manzaralı ve 60 m² açık alan verandaya sahip restoranı da olan tesisin; alışılmış şehir otelciliği düzeninden çok farklı olan hizmet anlayışıyla misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

SUMA DİSANJİ

Yeniköy Mahallesi Alaçam Sokak No:44/1A Şile

0 216 724 5 724

 

Şile’deki En İyi 3 Bungalov Ev ve 2024 Fiyatları

 

İstanbul’a yakın diğer bungalov evler ve ücretleri için tıklayın.

 

 

 

1 Comment

 • ALVARO COCHON dedi ki:

  Merhaba,
  I would like to know the price in Suma Disanji Şile, for 2 nights , 2 kişi , oda with şömine,
  IN: Cuma 10
  OUT: Sunday 12
  Teşekkürler,
  Alvaro Cochón

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir