Edirne ve Tekirdağ’a Yakın Bungalov Evler ve Konaklama Ücretleri

1 – NEFES MEKAN, KIRKLARELİ

Kırklareli Vize’ye bağlı Kışlacık Köyü’nde konumlandırılmış NEFES MEKAN son dönemde gittikçe popülerleşen bungalov evi konaklamalarına keyifli bir alternatif oluşturuyor. Dört yönden Istıranca Ormanları ile çevrilisekiz dönümlük bir alanda kurulu mekan gürültüden, kalabalıktan, stresten uzak, yeşille mimarinin dans ettiği görsel bir şölenin içinde derin bir NEFES almaya davet ediyor.

Odaları ve Nefes Restoran arasında, havuz, dinlenme ve okuma köşeleri ile şenlenen çim göz alabildiğine orman manzarası eşliğinde sunuluyor. Tüm konukların yararlanabileceğini kütüphane ve çay-pasta terası ile “Hoş Geldin” binası misafirleri karşılıyor.

Nefes Mekan iletişim bilgileri, fotoğraflar ve konaklama ücretleri için tıklayın.

NEFES MEKAN

 

2 – DEMİRCİOĞLU BUNGALOV KAMP, EDİRNE

Edirne’nin Keşan ilçesinde ormanlık alanda ve nehir kıyısında kurulmuş Demircioğlu Kamp gerçek anlamda doğanın kalbinde bir konaklama deneyimi sunuyor. Kamp tutkunları için keyifli bir adres olan tesiste konaklama birimleri bungalovlardan oluşuyor. Tesiste ayrıca çadır konaklaması da yapılabiliyor. Her biri sobalı olan bungalov evlerde yaz kış konaklama imkanı mevcut. Tüm bungalovların içerisinde duş, WC ve 24 saat sıcak su var, çarşaf, nevresim ve battaniyeler de tesis tarafından temin ediliyor. Demircioğlu Kamp’ta okçuluk,ATV, kano gezintisi ve trekking gibi aktivitelere katılmak da mümkün.

Demircioğlu Bungalov Kamp konaklama ücretleri, fotoğraflar ve iletişim bilgileri için tıklayın.

EDİRNE DEMİRCİOĞLU BUNGALOV KAMP

 

3 – BISANTHE PANORAMA, TEKİRDAĞ

Tekirdağ Kumbağ’da, merkeze 4.5 km mesafede yer alan Bisanthe Panorama Bungalov Evler yılın 4 mevsimi doğa içinde tatil imkanı sunuyor. Hem deniz hem de dağ manzarasına sahip evlerde yazın geniş havuzunda serinleme imkanı da bulunuyor. Bisanthe’de İngiliz evleri, Norveç Evleri ve Tiny house konseptinde 3 ayrı bungalov ev tipi mevcut. Her biri üç kişilik olan bungalovlara çocuk misafir de kabul ediliyor.

Bisanthe Panorama hakkında detay bilgiler ve konaklama ücretleri için tıklayın.

TEKİRDAĞ BİSANTHE PANORAMA

 

4 – LONGOSPHERE, İĞNEADA

Longoz Ormanı İçinde yaban hayatı ve doğayı tecrübe ederken konforunuzdan taviz vermediğiniz  bir çadır kampı deneyimine ne dersiniz?

Longosphere Glamping Sahili, longoz ormanı ve gölleriyle muhteşem bir doğaya sahip olan Kırklareli’nin İğneada ilçesinde yer alıyor. İsmini bu ormanlarda almış 110 bin metrekarelik alana kurulu bu devasa tesiste 64 tane Sincap çadır ve 40 tane kaplumbağa çadırı bulunuyor.

Longosphere Glamping detayları, iletişim bilgileri ve güncel konaklama ücretleri için tıklayın.

LONGOSPHERE GLAMPING

 

Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip etmek için tıklayın.

 

İstanbul’a Yakın En İyi 30 Bungalov Otel ve 2023 Konaklama Ücretleri | Gezenti Anne

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir