Karaköy Galata Hattında Sıradışı Bir Kahvaltı Mekanı, Arada Kafe 2023 Menü Fiyatı

Karaköy Galata hattında, multi kültürel bir mekan olan Arada Kafe Lübnan ve Türk mutfağının harmanladığı kahvaltısı ile Karaköy kahvaltı mekanları arasında önemli bir yere sahip. Oryantal ve renkli ambiyansı, kahvaltısında sunulan zahter, humus, falafel gibi lezzetleri özellikle sevilen Arada Cafe insanı adeta İstanbul’dan bambaşka diyarlara ışınlıyor.

Arada Kafe kahvaltısı haftanın her günü serpme olarak sunuluyor. Kahvaltıda içerik olarak peynir tabağı, muhammara, mütebbel, humus, pancar humusu, zahter, zeytin çeşitleri, bal kaymak, fette, falafel, sigara böreği, tahin pekmez, ev yapımı doğal reçeller, menemen, pişi ve ev yapımı sıcak ekmek var. Ve tabi bunların yanında bir de sınırsız çay.

Serpme kahvaltının Eylül 2023 itibariyle kişi başı fiyatı 659 TL.

14 yaş altı çocuklardan ücret alınmıyor. Çoğu mekânın sadece 0-6 yaş için ücret almadığı düşünüldüğünde bu fiyat politikası çocuklu aileler için avantaj oluşturuyor. Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenlere Türk kahvesi ikram ediliyor. Arada Kafe Karaköy Galata hattında sıradışı bir kahvaltı deneyimi yaşamak isteyen misafirlerini bekliyor.

ARADA KAFE İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Hacımimi, Lüleci Hendek Cd. 23a, 34425 Beyoğlu/İstanbul

Telefon: 0 (544) 1700050

 

Karaköy Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir