Kanlıca Kahvaltı Mekanları ve 2022 Fiyatları

Yoğurdu ile meşhur güzide İstanbul semtlerimizden Kanlıca büyük çoğunluğu Boğaz kenarında bulunan kahvaltı mekanları ile de hem İstanbulluların hem de ziyaretçilerinin ilgisini çekiyor. Bu yazıda hem bu kahvaltı yerleri hem de kahvaltı ücretleri listeleniyor.

1 – LACİVERT, KANLICA

Anadolu Yakası’nın en şık balık restoranlarından, özel günlerin vazgeçilmez mekanı Lacivert’te sadece hafta sonlarına mahsus olmak üzere açık büfe kahvaltı servisi gerçekleştiriliyor. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün gölgesinde, boğaza nazır, cumartesi ve pazar günleri, 10:00 – 14:00 arasında gerçekleşen serpme kahvaltı için kişi başı 650 TL talep ediliyor. 0-6 yaş ücretsizken, 7-12 yaş arasındaki çocuklar için 325 TL ödenmesi gerekiyor. Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor. Avrupa yakasından gelmek isteyenler için, sabah saat 10:00 itibariyle Rumeli Hisarı Lokma Cafe’nin karşısından, sürekli ring halinde olan ücretsiz tekneler Lacivert Restoran’a ulaşım sağlıyor.

LACİVERT RESTORAN AÇIK BÜFE KAHVALTI

LACİVERT RESTAURANT
Anadolu Hisarı Mh., Körfez Cd. 57/A, 34410 Beykoz/İstanbul
0 216 413 37 53

2 – MİHRABAT KORUSU, KANLICA

İstanbul’un en güzel korularından biri olan Kanlıca’daki Mihrabat Korusu hem ormanın içinde 3 kilometrelik bir yürüyüş parkuruna hem de muhteşem bir boğaz manzarasına sahip. Hafta içi de hafta sonu da serpme olarak sunulan kahvaltıda sahanda sucuk, sahanda yumurta, böğürtlen reçelli lor peyniri, peynir ve zeytin çeşitleri, söğüş tabağı, mevsim meyveleri, tahin pekmez, bal kaymak, börek, poğaça ve ekmek çeşitleri bulunuyor. Mekanda çocuk oyun parkı ve bebek bakım alanı da mevcut.

Mihrabat Korusu Nerede? Nasıl Gidilir? Kahvaltı Detayları ve Güncel Ücreti Nedir? tıklayın.

MİHRABAT KORUSU’NDA KAHVALTI

Boğazda Kahvaltı Yerleri ve Fiyatları (Anadolu Yakası)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.