Ataşehir Watergarden’da Kahvaltı Nerede Yapılır? The Hunger, Menü ve Fiyatlar

Anadolu yakasının yeni restoranlar cenneti Ataşehir Watergarden’da yer alan The Hunger da bölge halkı tarafından çokca tercih ediliyor. Hafta içi 09:30 -12:00 arası, hafta sonu ise 09:30 15:00 arası alakart olarak servis edilen kahvaltıda İki kişilik serpme kahvaltı, kahvaltı tabağı, pişili kahvaltı, yumurtalı ekmek, omlet çeşitleri ve pancake tabağı seçecekleri bulunuyor.

ATAŞEHİR WATERGARDEN THE HUNGER

2020 yılı itibariyle toplam 110 TL’ye sunulan iki kişilik serpme kahvaltıda Ezine peyniri, eski kaşar, dil peyniri, otlu peynir, Mihaliç peyniri, ayva, portakal ve vişne reçelleri, taze mevsim meyveleri, siyah ve yeşil zeytin, tereyağı, susamlı tahin-pekmez, bal-kaymak, nutella, vişne reçelli lor peyniri, domates-salatalık-biber söğüş, taze otlar, acuka, pişi, ızgara sucuk, ızgara füme et, sahanda yumurta, simit ve kahvaltı saatleri içerisinde sınırsız çay servisi bu fiyata dahil.

THE HUNGER İKİ KİŞİLİK SERPME KAHVALTI

Herkes yediğini bilsin derseniz ve serpme kahvaltı yerine kahvaltı tabağı tercih ederseniz Ezine peyniri, eski kaşar, dil peyniri, ızgara hellim, sigara böreği, ızgara füme et, haşlanmış yumurta, mevsim meyveleri, sosis, bal, reçel, tereyağı, yeşil ve siyah zeytin, domates-salatalık, taze otlar, Nutella, yumurtalı ekmek ve kahvaltı saatleri içerisinde sınırsız çay da dahil olmak üzere kişi başı 41 TL ödemeniz gerekiyor. 3 adet pişi, domates-salatalık-biber söğüş ve beyaz peynirden oluşan Pişili Kahvaltı (23 TL) daha pratik ve ekonomik bir seçenek.

THE HUNGER PİŞİLİ KAHVALTI

The Hunger Watergarden’da vişne reçeli, beyaz peynir ve domates-salatalık eşliğinde sunulan Yumurtalı Ekmek (17 TL), Nutella ve muz eşliğinde sunulan Pancake Tabağı (4 adet,18 TL) ve Omlet çeşitleri (Peynirli 17 TL, Mantarlı 16 TL, Jambonlu 19 TL, Otlu beyaz peynirli 18 TL, Karışık 19 TL) gibi seçenekler de bulunuyor.

THE HUNGER WATERGARDEN 
Barbaros Mahallesi, Ataşehir Blv. No:216, 34746 Ataşehir/İstanbul
0 (216) 688 80 00

Ataşehir Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir