Ataşehir Watergarden’da Kahvaltı Nerede Yapılır? The Hunger, Menü ve Fiyatlar

Anadolu yakasının yeni restoranlar cenneti Ataşehir Watergarden’da yer alan The Hunger da bölge halkı tarafından çokca tercih ediliyor. Hafta içi 09:30 -12:00 arası, hafta sonu ise 09:30 15:00 arası alakart olarak servis edilen kahvaltıda İki kişilik serpme kahvaltı, kahvaltı tabağı, pişili kahvaltı, yumurtalı ekmek, omlet çeşitleri ve pancake tabağı seçecekleri bulunuyor.

ATAŞEHİR WATERGARDEN THE HUNGER

2023 yılı itibariyle toplam 430 TL’ye sunulan iki kişilik serpme kahvaltıda Ezine beyaz peynir, dil peyniri, Trakya eski kaşar, sepet peyniri, otlu peynir, ızgara sucuk, vişne-çilek-ayva reçeli, şakşuka, siyah ve yeşil zeytin, taze mevsim meyveleri, sahanda yumurta, acuka, petek bal, kaymak, susamlı tahin- pekmez, nutella, domates-salatalık-biber söğüş, taze otlar, pişi, peynirli rolo börek, simit, yumurtalı ekmek, ceviz, kuru kayısı ve kahvaltı saatleri içerisinde sınırsız çay servisi bulunuyor.

THE HUNGER İKİ KİŞİLİK SERPME KAHVALTI

Herkes yediğini bilsin derseniz ve serpme kahvaltı yerine kahvaltı tabağı tercih ederseniz Ezine peyniri, eski kaşar, dil peyniri, ızgara hellim, sigara böreği, ızgara füme et, haşlanmış yumurta, mevsim meyveleri, sosis, bal, reçel, tereyağı, yeşil ve siyah zeytin, domates-salatalık, taze otlar, Nutella, yumurtalı ekmek ve kahvaltı saatleri içerisinde sınırsız çay da dahil olmak üzere kişi başı 185 TL ödemeniz gerekiyor. 3 adet pişi, domates-salatalık-biber söğüş ve beyaz peynirden oluşan Pişili Kahvaltı daha pratik ve ekonomik bir seçenek.

THE HUNGER PİŞİLİ KAHVALTI

The Hunger Watergarden’da Ezine peynirli , maydonozlu gözleme, Nutella ve muz eşliğinde sunulan Pancake Tabağı ve Omlet çeşitleri (Peynirli,  Mantarlı, Jambonlu,  Otlu beyaz peynirli, Karışık) gibi seçenekler de bulunuyor.

THE HUNGER WATERGARDEN 

Barbaros Mahallesi, Ataşehir Blv. No:216, 34746 Ataşehir/İstanbul

0 (216) 688 80 00

Ataşehir Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir