İndirimli araç kiralamak için kampanyalar

Türkiye’nin dört bir yanına hizmet götüren vivi rent a car sitesi, en ekonomik fiyatlarla en güvenilir ve kaliteli araçları araba kiralamak isteyenlerin hizmetine sunmaktadır. İndirimli fiyatları ve sık-sık sunduğu indirim fırsatları ile sürekli bir hizmet sunan vivi, kampanya yapan diğer tüm firmalara göre en avantajlı fiyatları sunmaktadır. Son zamanlarda internette fırsat siteleri adı altında araç kiralamak için fırsatlar sunduğunu belirten siteler bulunmaktadır.

Gelip geçici olan bu fırsatlar, vivi rent a car firmalarının sürekli sunduğu ekonomik fırsatların yanında cazip bulunmamaktadır. Güvenilir firmaların bulunduğu vivi.com.tr web sayfası yıllardır araç kiralama hizmeti sunmakta, sık-sık verdiği indirim kuponu ve fırsatlar ile gelip geçici indirimler yapan sitelere göre çok daha güvenilir ve kaliteli olmaktadır.

Hyunda i20 için örnek fırsatlar;

firsatyakala

Tüm günlük araç kiralama fiyatları için vivi’yi ziyaret edebilirsiniz.

İndirimli fırsat siteleri fiyatları ile güven ve kalitenin adresi olan vivi rent a car sitesinin kiralık araç fiyatları karşılaştırıldığında, vivinin çok daha cazip olduğu, üstelik sürekli müşteri olma durumunda birçok imkanlardan yararlanılabildiği bir gerçektir. Tüm Türkiye’ye hizmet sunan vivi, istediğiniz şehirde dilediğiniz aracı kiralayabileceğiniz bir sitedir. Fırsat kuponu sunumu çok kısa dönemli olup daimi bir hizmet değildir. Bu nedenle güvenilir firmalarla çalışarak, en ekonomik ve en kaliteli araçları vivi ile kiralayabilirsiniz.

 

Araç kiralamak için hangi belgeler istenir ?

– Sürücü belgesi

– Kimlik belgesi

– Kişi adına geçerli kredi kartı

– Rezervasyon onay belgesi

Bu belgeleri hazırlamanız durumunda hayalinizdeki araçları en ekonomik fiyatlarla vivi web sayfasından kiralayabilirsiniz. Yüzlerce aracı karşılaştırabilir, fırsat kuponu sunan sitelere göre çok daha güvenli ve sürekli vivi rent a car hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Günde binlerce aracın kiralandığı vivi web sayfasına göre diğer indirim fırsatlarının bir anlamı kalmamakta, en ekonomik araçlar sürekli kiralanarak indirimlerden devamlı faydalanılmaktadır.

 

Günlük, haftalık veya aylık olarak kiralanan araçlarda kiralama süresi uzadıkça günlük kiralama fiyatı düşmekte ve daha ekonomik olmaktadır. 7/24 hizmet sunan vivi rent a car acenteleri, yılların verdiği tecrübe ve uzman kadrosu ile en profesyonel hizmeti en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. En ekonomik araçlardan VIP araçlara kadar her marka ve model araçları bulacağınızı vivi rente a car firmaları, ücretleri net, araçları güvenli ve kaliteli firmalardır.

 

Adını duyurmuş ve müşterilerinin güvenini sağlamış bir ren a car firması olarak, vivi web sayfasında aradığınız tüm araçları bulacak, fiyat karşılaştırmaları yaparak hayalinizdeki modeli en ekonomik fiyatlarla kiralayacaksınız. Bayram, yılbaşı ve özel günlerde ciddi indirimler sunan vivi rent a car firmaları, özel günlerde bütçenizi sarsmadan seyahat keyfini sunmakta ve en konforlu arabalarla yolculuğun tadını çıkarmanızı sağlamaktadır.

 

Araç kiralama konusunda aklınızda hiçbir soru bırakmayan vivi rent a car web sayfası, merak ettiğiniz tüm sorulara cevap vermektedir. Güvenilir araçların yolculuklarda çok önemli olduğunu bilen kullanıcılar, vivi rent a car firmalarının en bakımlı ve en son model araçlarını dakikalar içinde rezerv ederek yine dakikalar içinde teslim alabilmekte ve güvenli yolculuklar yapabilmektedir. Günlük, haftalık ve aylık kiralama seçenekleri sunan vivi rent a car acenteleri, en ekonomik araçlardan en lüks araçlara kadar çok geniş bir araç yelpazesi ile yıllardır hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

 

Günümüzün teknolojik gelişmelerini takip ederek kiralık araç ihtiyaçlarına en profesyonel şekilde cevap veren vivi web sitesi, en popüler ren a car firmaları ile çalışmakta olup, en ekonomik ve en konforlu araçları temin etmenizi sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetinin en üst seviyelerde olduğu rent a car firmaları her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için özveri ile çalışmaktadır. Yakıt seçeneklerinden model seçeneklerine, fiyat seçeneklerinden marka seçeneklerine kadar yüzlerce farklı aracı bir arada bulacağınız rent a car firmaları profesyonel kadrosu ile 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Araç kiralanırken nelere dikkat etmelisiniz?

– Araçlar yasal izni olan kiralama firmalarından kiralanmalıdır.

– Servis ve bakım noktaları güzergahınıza yakın olmalıdır.

– Uzun yolculuklarda genç araçlar tercih edilmelidir. Güvenlik donanımına bakılmalıdır. Çocuklarla yola çıkılacaksa mutlaka çocuk koltuğu olmalıdır.

– Mümkünse 3 yaşını aşmamış araçlar kiralanmalıdır.

– Farlar, ışıklar çalışıyor mu kontrol edilmelidir. Herhangi bir sorunda yetkili kişi ile görüşülüp sözleşmeye not düşülmelidir.

–  Araç kiralama sözleşmesi yapılmalıdır.

–  Araç kirasının neleri kapsadığı mutlaka öğrenilmelidir. Anahtar teslim kira bedeli öğrenilmelidir.

–  Aracın kasko ve diğer sigortalarının tam olduğundan emin olunmalıdır. Kasko sigortası olmayan bir araçla kaza yapılma durumunda araç kiralık olduğu için trafik sigortası da hasarı karşılamamakta, tüm masraflar kullanıcıya yüklenmektedir.

–  Herhangi bir kaza durumunda hangi yolun izlenmesi gerektiği ve ne tür belgelerin istendiğine dair rent a car firmasından bilgi alınmalı, muhatap kişi ve irtibat telefonu alınmalıdır.

 

Erken rezervasyon imkanlarından faydalanılabilir. Sezon dışı veya yılbaşı, bayram gibi özel günlerde yapılan indirimlerden faydalanmak avantajlı olacaktır. Rezervasyon yapılırken şirketin iptal işlemlerini de öğrenmek faydalı olacaktır. Herhangi bir iptal ücreti olup olmadığı öğrenilmelidir.Trafik cezalarının en geç ne zaman ödenmesi gerektiğini rent a car firmasından öğrenmek gerekmektedir.

 

İnternette iyi araştırma yapıp, büyük şirketlerle çalışılmalıdır. Bu tür firmalar kullanıcılarına özel indirimler uygularlar. Ek sürücü ile yola çıkacaksanız sözleşmenize ek şoförleri ilave ettirin. Aksi taktirde sözleşmeniz geçersiz olacaktır. Tek yön kiralamalar için teslimat ücreti olup olmadığını sorun. Bazı firmalarda bunlar çok yüksek olabilir.

 

Tüm bu işlemleri kolaylıkla yapabileceğiniz ve hiçbir problem yaşamayacağınız vivi rent a car firmaları bakımlı, tüm evrakları tam, fiyatı net, fiyat kapsamı belli ve kaskolu araçları ihtiyaç sahiplerine dakikalar içinde kiralamaktadır. 7/24 hizmet veren çalışanları merak edilen tüm konularla ilgili müşterilerini aydınlatmakta ve her zaman yardımcı olmaktadır. Bayramlarda özel indirimlerin ve kampanyaların yapıldığı vivi rent a car firmaları kampanyalarda ve indirimlerden ziyaretçilerini haberdar etmektedir.

 

Özellikle erken rezervasyon durumlarında oldukça indirimli fiyatları çok caziptir. Kişilerin yanında şirketlere de araç kiralayan kiralama şirketleri, günlük, haftalık ve aylık olarak firmalara da araba kiralama hizmeti vermektedir. Bu durumda yük veya yolcu taşıma için kiralanan araçların amacına uygun olması gerekmektedir. Aynı kontrolleri şirketler için kiralanan araçlara da yapmak daha sonra yaşanacak bir sıkıntıyı engelleme bakımından önemlidir. En ekonomik araçlardan en lüks araçlara kadar bütün farklı sınıf kiralık araçları bulabileceğinizi vivi rent a car firmaları, işinin ehli çalışanları ile her kesimden kişi ve kurumlara kiralık araçlar sunmaktadır. En güvenilir ve en konforlu araçlarla yolculuk yapmanın keyfini yaşayacak, paranızın boşa gitmediğinin göreceksiniz.

 

İnternet aramalarında ilk sıralarda göreceğiniz vivi rent a car sitesi, tüm Türkiye’ye hizmet götüren en güvenilir ve en gözde sitelerdendir. Marka ve modele göre veya yakıt sarfiyatına göre aramalar yapabilir, dakikalar içinde aradığınız arabayı bulabilirsiniz. Hemen rezervasyon yaptırarak varacağınız yere geldiğinizde aracınızı dakikalar içinde teslim alacaksınız. Bakımlı ve tüm evrakları tamam olan kiralık araçları alarak gönül rahatlığı ile yolculuklar yapabileceksiniz. Araç kiralamak için artık başka bir adres aramayacak, her ihtiyacınız olduğunda vivi rent a car şirketleri sayesinde aradığınızı bulacaksınız.

Ucuz oto kiralama hizmeti almak için güvenilir şirketleri tercih ediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir