Galata’da Boğaz Manzaralı Açık Büfe Kahvaltı, BARNATHAN ROOF 2024 Kahvaltı Fiyatı

Tarihi Galata Bölgesi’nde panoramik bir İstanbul manzarası eşliğinde açık büfe kahvaltı keyfi yaşayabileceğiniz Barnathan Roof 19. yüzyılda inşa edilen, İstanbul’un en eski apartman konut örneklerinden Barnathan Apartmanı’nda yer alıyor.

Barnathan Roof, açık büfe kahvaltısı ile ev yapımı reçelleri, kendi özel üretimi erken hasat zeytinyağı ile tatlandırılmış lezzetleri, çiftlik ürünü özel peynirleri ve şeflerinin özel reçeteleriyle hazırlanan sıcaklarıyla misafirlerine eşsiz manzarada lezzet ve keyfi bir arada yaşatıyor.

Barnathan Roof açık büfe kahvaltısını Galata Kulesi, Boğaz ve Haliç’i keyifle izleyebileceğiniz, Galata Bölgesi’ndeki en güzel manzara eşliğinde sunuyor.  Barnathan Roof açık büfe kahvaltısı hafta içi saat 08:00-12:00, hafta sonu saat 08:00-14:00 saatleri arasında servis ediliyor. Her Pazar saat 10:30-13:30 saatleri arasında ise çello ve gitar dinletisi de mevcut.

BARNATHAN ROOF KAHVALTISI VE FİYATI

Kahvaltı menüsünde mevsimine göre değişkenlik gösteren 40’ı aşan çeşit mevcut. Her gün farklı sıcaklar ve zeytinyağlılar misafirlerin beğenisine sunuluyor. Zeytinyağı, Balıkesir’deki kendi tesislerinde erken hasat soğuk sıkım olarak üretiliyor. Kendi meyve bahçelerinden yetişen meyvelerden kahvaltılık reçeller hazırlanıyor.  Yeşillikler ve çiftlik ürünleri üreticisinden günlük olarak geliyor. Kendi üretimleri dışında kalan kahvaltılık çeşitleri ise direkt üreticilerinden temin ediliyor. 

Tüm sıcakların kendi mutfaklarında hazırlandığı Barnathan Roof açık büfe kahvaltısı her şey dahil konseptinde sunuluyor. (Su, içecek olarak portakal suyu, kahve, çay, süt ayrıca yumurta ve omlet çeşitleri vb.)  Açık büfe kahvaltı ücreti MART 2024 itibariyle kişi başı 600 TL. Güncel fiyatlar için Barnathan Roof sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Özellikle hafta sonları çok yoğun olduğu için özellikle de Galata Kulesi’ni gören manzaralı masalar için mutlaka önceden rezervasyon yapılması gerekiyor.

BARNATHAN ROOF FOTOĞRAFLAR

 

BARNATHAN APARTMANI HAKKINDA

Yaklaşık 130 yıl önce yapımı tamamlanan Barnathan Apartmanı, Galata bölgesinde 19. yüzyıl sonları
itibariyle inşa edilen apartman konutların ilk örneklerinden biri. Neoklasik yapıya sahip apartman,
ismini dönemin diğer Beyoğlu apartmanları gibi mülk sahibi ailenin adından alıyor. 2011 yılında Nar Yatırım tarafından satın alınan Barnathan Apartmanı, uzun ve zorlu bir restorasyon sürecinin ardından, Ağustos 2021’de kapılarını misafirlerine açmış.

Bugün Barnathan Apartmanı, Galata Kulesi’nin yanı başındaki konumu ve inşa edildiği dönemin
mimari esintilerini taşıyan eşyalarla dekore edilmiş bir butik otel ve sergi salonu olarak misafirlerini
ağırlıyor. Binanın restorasyonu esnasında döşeme altlarında ve binanın çatı katında bulunan
fotoğraflar ve belgelerin otelin lobisinde ziyaretçiler ile buluşturulduğu anı koleksiyonu köşesi büyük ilgi görüyor. Barnathan Apartmanı, günde ortalama 1.200’den fazla ziyaretçisiyle, Galata
Kulesi’yle ziyaretçi sayısında yarışıyor.

 

BARNATHAN ROOF İLETİŞİM BİLGİLERİ

Web: www.meroddi.com

Rezervasyon: hi@thebarnathan.com

Instagram Hesabı: barnathan_istanbul

 

Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip etmek için tıklayın.

 

Karaköy, Galata Hattındaki En İyi 8 Kahvaltı Mekanı ve 2023 Fiyatları | Gezenti Anne

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir