Bahçeşehir’de Köy Kahvaltısı Nerede Yapılır?

MEKAN KALICI OLARAK KAPANMIŞTIR.

Bahçeşehir bölgesinde oturanlar için otantik bir ortamda gerçek bir köy kahvaltısı sunan Antik Kafe ‘Bahçeşehir’de kahvaltı nerede yapılır?’ sorusuna cevap oluyor. Eski eşyaları nostaljik bir şekilde dekorasyon amaçlı kullanan mekanın oldukça samimi ve enteresan bir ortamı var. Antik Kafe’de kişi başı 35 TL ücretle sunulan köy kahvaltısının yanı sıra gözlemeleri de çok seviliyor. Mekanda Gezenti Anne takipçileri için %10 indirim uygulanıyor.

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

Cana yakın, güler yüzlü işletmecileri, hızlı servisi ve otantik ortamı ile ön plana çıkan Antik Kafe’nin takdir edilesi diğer bir özelliği de işletmede Atatürk sevmeyenlere hizmet verilmiyor oluşu. Duvarlarda asılı Atatürk fotoları, gençliğe hitabe gibi detaylar dikkat çekiyor.

Şehrin içinde her şeyin lezzetli olduğu vaha gibi bir köy kahvesi olarak da tabir edilen Antik Kafe kahvaltısında bal kaymak, domates, biber, salatalık. peynir ve zeytin çeşitleri, patates kızartması, menemen, sucuk tava, ev yapımı reçel çeşitleri ve sınırsız çay bulunuyor. (Kişi başı 35 TL)  Antik Kafe’de mutlaka denenmesi gereken diğer bir lezzet ise sütlaç. Köy sütünden hazırlanan sütlacı damak çatlatıyor.

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

ANTİK KAFE İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON: 0 535 325 5856

ADRES: Bahçesehir 2. Kısım Mahallesi, İstanbul Caddesi, No 23  Başakşehir, İstanbul

İstanbul’da Doğa İçindeki Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir