Evinize Uygun Fiyatla Tatil Esintileri Gelsin

Havaların ısınması, okulların kapanmasıyla birlikte hepimiz yılın yorgunluğunu atmak, dinlenmek için soluğu tatilde alıyoruz. Peki sınırlı tatil imkanı olanlar ya da tatile çıkamayanlar, sözüm size; sizce de tatili eve getirmek muhteşem olmaz mıydı?

Evinizde küçük dekoratif değişikliklerle, siz de tatili evinize getirebilirsiniz! Üstelik bunun için ciddi paralar harcamaya da gerek yok. Uygun fiyat ve indirimleri takip ederek, siz de evinizde tatil esintileri yaşatabilirsiniz. Uygun fiyatla mobilya ve ev dekorasyon alışverişi denildiğinde, ilk akla gelen alışveriş sitesi tabii ki evidea.com  Zaten küçük bir araştırmayla normalde çok çok uygun fiyatlarla birbirinden çeşitli ürünleri en uygun fiyatla bulabileceğiniz site, şimdi de dev bir indirime giriyor!

Evidea.com ilki yoğun ilgi gören Dev Sepet Kampanyasını gelen talepler üzerine yeniden düzenliyor. 17 Temmuz saat 17:00 itibariyle başlayacak ve 1 gün sürecek olan Dev Sepet Kampanyası-II’de 170 bin üründe %70’e varan indirimler olacak. Tüm samimiyetimle söylüyorum; bu kampanyayı görmeden evinize bir şey almayın!

Dev Sepet Kampanyası- II ile bahçe setleri, hamaklar, salıncaklar, armut koltuklarla bahçenizde dinlenme alanları yaratabilir, yaz akşamlarının olmazsa olmazı barbekülerle sofranızı şenlendirebilişiniz. Yazın sıcak günleri için bulabileceğiniz en uygun fiyatlı klima, vantilatörleri alıp serin bir yaz geçirebilirsiniz.

Yazın misafiriniz çok oluyorsa birbirinden farklı yatak çeşitleri ya da açılabilen koltuk, kanepe çeşitleriyle misafirlerimi nerede yatıracağımı düşünmenize gerek kalmaz. Dev indirimler sayesinde evinizin küçük yaramazları için de yenilikler yaratabilir, çocuklarınızın odalarınızı baştan yaratabilir onlara uygun bir oyun alanı yaratabilirsiniz.

Evinizi baştan dekore etmek, küçük yenilikler yapmak ya da kendinize yeni yaşam alanları yaratmak istiyorsanız 17 Temmuz saat 17.00’da evidea.com’u ziyaret etmeyi unutmayın.

Kampanyayla ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

http://bit.ly/2uq3aVD

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir