Cunda’da Butik Otel Tavsiyesi, CUNDA FORA, Yorumlar

 

Cunda_fora_butik_otel_1

Cunda’da iğde, kekik ve biberiye kokuları arasında Arnavut kaldırımlı daracık sokaklarda gezdik, denizin tadını çıkardık, sahilde balığımızı yedik, peki nerede konaklayacağız? Konaklama için Cunda Fora Butik Otel fiyat performans oranı açısından başarılı bir seçim. Cunda’da Butik Otel Tavsiyesi, CUNDA FORA hakkındaki yorumlarıma gelecek olursak…

CUNDA BUTİK OTEL TAVSİYESİ, CUNDA FORA OTEL MİMARİSİ 

Ağustos 2015’te açılan Cunda Fora Butik Otel Cunda aşığı 2 mimarın ortak eseri. Bina pembe sarımsak taşından ada evlerinin dokusuna uygun olarak inşa edilmiş. İçeriye girdiğinizde de bu ev hissi devam ediyor. Renkli yer taşları, oymalı mobilyalar, danteller, beyaz sabun kokulu nevresimler samimi ve dinlendirici bir ambiyans sunuyor.

Cunda_butik_otel

CUNDA FORA BUTİK OTEL NEREDE?

Otel Cunda’nın merkezine 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde ve kalabalıktan uzak olması büyük avantaj.

CUNDA FORA BUTİK OTEL KAHVALTISI

Cunda Fora Butik Otel kahvaltı ve ikramları da kendi evinizi aratmıyor. Kahvaltı serpme olarak güzel bir sunumla servis ediliyor. Güne yeni taş fırından çıkmış ekmek kokusuyla başlıyorsunuz, 5 çayında kekler böreklerle devam ediyorsunuz. Kahvaltıda peynir saganaki, pişi ve ev yapımı reçeller ile kendinizi şımartabilirsiniz. Eğer giderseniz mevsim domatesleri ile yapılan menemeni ve özel imalat kasap sucuklarını denemeden dönmeyiniz.

Cunda_fora_butik_otel

CUNDA FORA BUTİK OTEL 
Mithatpaşa, Mevlana Cd. 1/1. Sk. No:2, 10405 Ayvalık/Balıkesir

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir