Çocukların Eğlenirken Öğrendiği Aplikasyon, DA VINCI KIDS

Çocukların teknoloji ve bilime bakışını değiştiren mobil eğitim uygulaması Da Vinci Kids yayına başladı. Çocuklara bilgiyi, merak etmeyi ve yaratıcılığı aşılayan Da Vinci Kids Mobil Eğitim Uygulaması, çocuklar için özenle seçilmiş, eğlendirirken öğreten eğitici videolar sunarken, dünyayı keşfetmek azmi ile çocukların yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlıyor. Kendini sorumlu bir eğitim mecrası olarak tanımlayan Da Vinci Kids, şaşırtıcı bilimsel fikirlerin anlaşılabilmesini sağlayan eğitici videoları ile çocuklara ek beceriler kazandırırken düşünme yeteneklerini geliştiriyor.

Çocuklara istedikleri zaman istedikleri yerde öğrenebilmelerine imkan sunan Da Vinci Kids Mobil Uygulaması, Apple Store ve Google Play Store’dan tüm tablet ve mobil telefonlara ücretsiz indirilebiliyor.

Bizimkiler de Da Vinci Kids aplikasyonu yardımı ile Mısırlılarla ilgili ödevlerini keyifle tamamladılar. Siz de çocuklarınızın telefon ya da tablet kullandıklarında hiçbir faydası olmayan oyunlar oynamaları yerine gelişimlerini destekleyecek uygulamalar ile vakit geçirmelerini istiyorsanız, merak etmeyi ve yaratıcılığı aşılayan, çocukların eğlenirken öğrendiği Da Vinci Kids Mobil eğitim uygulamasını indirmenizi tavsiye ediyorum.

 

 

Da Vinci Kids uygulamasında ne gibi özellikler bulunuyor?

Programların tüm bölümleri

Da Vinci Kids Televizyon Kanalı’nın 6-12 yaş arası çocuklara özel geliştirdiği Da Vinci Kids Mobil Eğitim Uygulaması, kanalın 2500’den fazla eğitici, eğlenceli ve ödüllü en çok beğenilen çocuk programlarının tüm bölümlerini barındırıyor.

Uzmanlar tarafından seçilmiş içerikler

Uygulama, çocuklara bilgiyi, merak etmeyi ve yaratıcılığı aşılamak için uzman editörler tarafından özel olarak hazırlanan içerikler sunuyor.

200 saatten fazla eğitici içerik

Da Vinci Kids’de çocuklara hayal gücünü geliştirmek ve öğrenmeye teşvik etmek için bilim, fen, matematik, teknoloji, yaratıcılık, tarih, doğa, yaşam, spor konularında 200 saatten fazla geniş bir yelpazede içerikler mevcut. İçerikler aynı zamanda Da Vinci Medya’nın uzun yıllara dayanan eğlenceli öğrenme uzmanlığıyla her ay yenilecek.

Reklamsız ve güvenli içerik

Her çocuğun kendi öğrenme hızına göre ilerlediği Da Vinci Kids, reklamsız, tehlikesiz ve güvenli bir ortam olma özelliğiyle de ön plana çıkıyor. Böylece çocuklar eğlenceli ve eğitici içeriklerin tadını çıkarırken ailelerin de içi rahat oluyor.

Çoklu dil seçeneği

Da Vinci Kids’de tüm programlar Türkçe olmasının yanı sıra, yabancı dille kullanımı tercih eden aileler için çoklu dil seçeneğine de sahip.

Da Vinci Kids’de hem eğitim hem eğlence var.

Da Vinci Kids mobil eğitim uygulaması, zamansız ve mekansız bir öğrenme sürecini kapsayan programlarının merkezine teknoloji ve bilimi alırken, her çocuğu kendi öğrenme hızına göre ilerleyebileceği eğlenceli bir öğrenme platformu sunuyor.

Çocukları deneysel düşünmeye, “neden”, “nasıl” sorularının cevaplarını bulmaya ve aklı kullanmaya teşvik eden Da Vinci Kids, en iyi eğitici eğlenceyi bulma yolundaki çabalarına gelişen dijital dünyanın içinde büyüyerek devam etmeyi hedefliyor.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir