Büyükada’da Orman İçinde, Deniz Manzaralı Kahvaltı, Dilburnu 2023 Menü Fiyatı

Büyükada Dilburnu Tabiat Parkı içinde yer alan Dilburnu Büyükada Restaurant hem muhteşem bir doğanın içinde hem de panoramik deniz manzarası eşliğinde serpme kahvaltı keyfi yaşatıyor.

Büyükada iskelesine indikten sonra saat meydanının arkasından kalkan akülü otobüsler ile ulaşabileceğiniz mekanda kahvaltı dışında mangal, hamak, semaver ve termos kiralama  imkanı da bulunuyor.  Mekanın farklı konseptteki fotoğraf köşelerinden bol like garantili İnstagram fotoğrafları çekilebiliyor.

BÜYÜKADA DİLBURNU KAHVALTISINDA NELER VAR? GÜNCEL ÜCRETİ NE?

MART 2024 itibariyle kişi başı 400 TL karşılığında sunulan serpme kahvaltıda 3 çeşit peynir / 3 çeşit ev yapımı reçeller / siyah zeytin / yeşil zeytin / söğüş tabağı/ kahvaltılık sos / tereyağ / fındık kreması / sahanda yumurta / sigara böreği / patates kızartması / sosis tava / sucuk tava / yumurtalı ekmek / 2 Termos çay bulunuyor. Servis minimum iki kişi olarak,  gelen kişi sayısı üzerinden açılıyor. Yani 5 kişi geldiginizde 4 kişi değil mutlaka 5 kişilik sipariş vermeniz gerekiyor.
Çocuklar ailelerinden faydalanabiliyor veya isteğe bağlı olarak servis de açılabiliyor. Dilburnu Tabiat Parkı’na giriş için ayrıca kişi başı 21 TL  ödemeniz gerekiyor.

DİLBURNU RESTAURANT FOTOĞRAFLARI

BÜYÜKADA DİLBURNU RESTAURANT İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Nizam Mahallesi Dilburnu Tabiat Parkı
Büyükada/Istanbul

Telefon: 0 (216) 3824301  / 0 (533)0433853

Büyükada’da En İyi 7 Kahvaltı Mekanı ve 2024 Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir