Bodrum’da Merkeze Yakın Butik Otel, LEKA HOTELS, Yorumlar

Bodrum_butik_otel_leka

BODRUM’DA MERKEZE YAKIN BUTİK OTEL

Mayıs 2015’te açılan Bodrum’un en iyi butik otellerinden Leka Hotel, Bodrum’un merkezine yakın, 1 km metre mesafedeki Bardakçı Koyu’nda bulunuyor. Merkezi lokasyonu gündüz Bodrum Kalesi manzaralı, sakin havuzunda dinlenirken, gece Bodrum merkezdeki restoranların ve gece hayatının keyfini sürme imkanı sağlıyor. Leka Hotels Bodrum misafirleri kardeş otelleri Vera Miramar Resort’un plajından da faydalanabiliyor. Bodrum’da Merkeze Yakın Butik Otel, LEKA HOTELS hakkındaki yorumlarıma gelecek olursak…

BODRUM’DA GECE HAYATI

Bodrum Kalesi, Sualtı Arkeoloji Müzesi ve Zeki Müren Müzesi de Leka Hotels Bodrum’dan rahatlıkla ulaşılabilir mesafede bulunuyor. Gece hayatı severler için 1979’dan beri faaliyette olan Halikarnas, Türk ve uluslararası canlı müzik konserlerine, DJ performanslarına ve dans şovlarına ev sahipliği yapıyor. Club Catamaran, 2500 kişiyle aynı anda Ege Denizi’ne açılıp canlı veya DJ performanslarıyla heyecan verici bir gece geçirebileceğiniz, Avrupa’daki en büyük yüzen disko olma özelliğini taşıyor. Daha sakin bir canlı müzik deneyimi için, 10 yılı aşkın bir süredir Türk ve uluslararası sanatçıların caz, pop, klasik performansları sergilenen Marina Yat Kulübü tercih ediliyor.

BODRUM’DA SAKİN BİR BUTİK OTEL

Bodrum’un hareketli temposundan sonra otelde dinginliği tercih edenler için isabetli bir seçim olan Leka Hotels Bodrum sadece 16 yaş üstü misafirlere hizmet veriyor. Hayvan dostu politikası benimsenen otelde evcil hayvanlar kabul ediliyor.

Bodrum_butik_otel_leka_2

MODERN TASARIMLI ODALAR

Bodrum’un geleneksel bembeyaz mimarisine uygun olarak projelendirilmiş Leka Hotels Bodrum’un yapımında doğal taşlar kullanılmış. Toplam 56 odası olan tesisin odalarından birinin içine girdiğiniz anda sizi otelin geneline de hakim olan modern ve dingin bir dekorasyon karşılıyor. Nespresso filtre kahve makinası ve duvardaki “MAKE GOOD THINGS HAPPEN” ibaresi dikkat çeken detaylar oluyor.

ODA KAHVALTI KONSEPTİ

Oda kahvaltı konseptiyle hizmet veren tesiste, sabah kahvaltısı oda ücretine dahil olup, açık büfe olarak sunuluyor. Oldukça kaliteli malzemelerden seçilmiş kahvaltı seçenekleri hem gözleri hem de damakları şenlendiriyor.

Bodrum_butik_otel_leka_3

Tesiste kahvaltı dışındaki öğünler alakart olarak servis ediliyor. Gayet mantıklı fiyatlara sahip kokteyller ve  aperatif yiyecekler havuz keyfine muhteşem bir şekilde eşlik ediyor. Sıra dışı bir renge ve güzelliğe sahip Leka Hotels Bodrum’un havuzu insanı içinden çıkmak istemeyeceği bir şekilde sarıp sarmalıyor.

Bodrum_butik_otel_leka_1

Turizmdeki durgunluğa ve Ramazan ayında konaklamış olmamıza rağmen Leka Hotels Bodrum’un 56 butik odasından 40 tanesi dolu durumda. Demek ki iyi olan herşeye rağmen kazanıyor.?

LEKA HOTELS BODRUM
Atatürk Cad.  No:134  48400
Bodrum / Mugla
0 (252) 316 55 16

Tags

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir