Beşiktaş’ta Çizgi Roman Ambiyansında Bir Cafe, Suflör

Beşiktaş’ta 15 çeşit suflesi ile misafirlerini akışkan bir lezzet yolculuğuna çıkaran SUFLÖR suflelerinin lezzetinin yanısıra sizi bir çizgi romanın içindeymiş gibi hissettiren sıradışı ambiyansı ile de dikkat çekiyor.

90’lar ruhunu sonuna kadar yaşatan Suflör gelen misafirlerine yaptıkları tatlı sürprizlerle de çok beğeniliyor. Mekandan ayrılan herkese patlayan şeker ikram eden Suflör ekibi doğum günü olan misafirlere de 90’lı yıllara ait küçük hediyeler veriyor.

Suflör’ün Belçika çikolatası ile hazırlanan 15 çeşit suflesi arasından en çok Nutella ile tatlandırdıkları “Suflör’den Sufle” çeşitleri tercih ediliyor. Tüm sufle çeşitlerinin yanında yağ ve şeker oranı azaltılmış sütlü dondurma da ikram ediliyor. Suflelerin “Çikolatalı&Karamelli Sufle, Çikolatalı&Portakallı Sufle, Beyaz Çikolatalı&Çilekli Sufle, Beyaz Çikolatalı&Tahinli Sufle” gibi tatlı sufle çeşitlerinin yanı sıra sizi akışkan bir peynirle buluşturan “Peynirli sufle” çeşidi de bulunuyor. Fonda 90’lar müzikleri çalan kafede “Super Mario” oynayabileceğiniz ayrı bir bölüm de bulunuyor.

BEŞİKTAŞ SUFLÖR CAFE MENÜ 2023

Beşiktaş Suflör’de tüm suflelerin fiyatı 130-140TL aralığında değişiyor.

BEŞİKTAŞ SUFLÖR CAFE FOTOĞRAFLARI

SUFLÖR CAFE İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Vişnezade, Çatlak Çeşme Sk. No:1/D, 34357 Beşiktaş/İstanbul

Telefon: 0 212 227 20 00

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir