Ankara’ya Yakın Bungalov Evler ve 2022 Konaklama Ücretleri

1 –  DÜŞ YOLCUSU AT ÇİFTLİĞİ, ANKARA

Pandemi sebebiyle daha da artan doğaya yönelme ve daha izole tatil yapma isteği Ankaralılar için geçerli. Ankara Çubuk ilçesindeki Yılmazköy’de yer alan Düş Yolcusu At Çiftliği hafta sonlarında doğa tatili yapmak isteyenler için hem şömineli ahşap bungalovlarda konaklama hem de at binme imkanı sunuyor. Tesiste hem konaklayanlar hem de dışarıdan gelenler için organik kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği sunan şömineli ahşap restoran da bulunuyor.

Düş Yolcusu At Çiftliği İletişim Bilgileri, Güncel Konaklama Ücretleri ve Fotoğraflar için tıklayın.

DÜŞ YOLCUSU AT ÇİFTLİĞİ VE BUNGALOV EVLER

 

2 – HİNDİBA DOĞA EVİ, YEDİGÖLLER

Bolu Yedigöller yolu üzerinde yer alan Hindiba Doğa Evi Doğanın kalbinde sessiz, sakin ve huzurlu bir hafta sonu geçirmek, şehrin kaosundan uzaklaşmak, toprağı ve rüzgarı hissetmek, ormanda yürüyüş yapmak, kamp ateşi başında sohbet etmek isteyenler için keyifli bir doğa tatili imkanı sunuyor. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil hizmet veren tesiste 3 tane bungalov ev, 9 tane taş ev ve şömineli restoran alanı bulunuyor. Hindiba Doğa Evi İstanbul’a yaklaşık 3 saat, Ankara’ya ise yaklaşık 2 saat mesafede yer alıyor.

Hindiba Doğa Evi İletişim Bilgileri, Konaklama Ücretleri ve Fotoğraflar için tıklayın.

YEDİGÖLLER HİNDİBA DOĞA EVİ

 

3 – ABANT MASAL EVLERİ, BOLU

Yemyeşil bir doğa içinde Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler’in dünyasında vakit geçirip Bilgin, Uykucu, Neşeli’nin evlerinde konaklamaya, sabah kuş sesleri eşliğinde tamamen doğal olan bir köy kahvaltısıyla güne başlamaya, kendinizi bir masalın içinde hissetmeye ne dersiniz?  Abant Masal Evler yılın her mevsimi farklı güzellikler sunuyor. Buraya ilkbaharda geldiğinizde doğanın uyanışını, rengarenk kır çiçeklerini ve tertemiz havasını hissedebilir, kışın geldiğinizde dışarıda lapa lapa kar yağarken şömine başında şarap ve canlı müzik keyfi yapabilirsiniz.

Abant Masal Evler Konaklama Detayları, İletişim Bilgileri ve Güncel Ücretleri için tıklayın.

ABANT MASAL EVLER

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.