Unutulmaz Tatiller İçin Maldivler Otel Fırsatları

Dünya üzerinden en çok tercih edilen ve beğenilen tatil yerlerinin başında gelen Maldivler, bir takımada ülkesidir. 1200 ada ve adacıktan oluşan bu ülke, atollerden oluşur. En önemli tatil mekânlarından biri sayılmasının ana nedeni su üstü ve su altı zenginliklerinin yanı sıra ada + otel konseptinde hizmet vermesidir.


Maldivlerin turistik adalarında sadece bir otel bulunur. Bir ada üzerinde başka oteller veya başka otellere ait tesisler bulunmaz. Lüks Maldivler otelleri misafirlerine başka otelleri veya şehri aratmayacak imkan ve fırsatlar sunarlar. Burada canınız hiç sıkılmadan, birçok sportif veya farklı eğlenceler ile keyifli ve huzurlu şekilde tatilinizi geçirebilirsiniz.


Maldivler Otel ve Ada Konsepti

Maldivler otel + ada konseptinde lüks bir otelde bulabileceğiniz tüm olanaklar size sunulur. Balayı veya aile tatili olsun, güvenli ve rahatsız edilmeden tatiliniz geçirebilirsiniz. Otellerde dünya mutfaklarından açık veya kapalı yüzme havuzlarına, spa ve sağlık merkezlerinden fitness salonlarına, su altı ve su üstü sporlarından tekne gezintilerine kadar birçok seçenek sunulur.

Otellerde konaklama da misafirlerin özel alanları korunarak gerçekleştirilir. İstediğiniz gibi yalnız kalabilir, başka misafirler tarafından rahatsız edilmezsiniz. Okyanusun üzerinden veya kumsalda size özel villanızda Wi-Fi, DVD oynatıcısı, bar, televizyon ve daha fazla lüks yer alır.


Maldivler otel seçeneklerinde Haydi Maldivlere olarak, size çok geniş seçenek alternatifi ile hizmet sunuyoruz. Tek çalıştığımız tatil bölgesi olarak bu alanda uzmanlaşmış ekiplerimiz ile size ve ihtiyaçlarınıza özel tatil planı yapıyoruz.


Maldivler Otel Fırsatları Nelerdir?


Oteller misafirlerine adada keyifli ve huzurlu zaman geçirmek için birçok aktivite ve fırsat sunar. Haydi Maldivlere olarak tatilinizi planlarken otellerin sunduğu bu fırsatlardan da yararlanmanızı ve daha fazlasını elde etmenizi sağlıyoruz.


Yerel ada turlarından su altı sporlarına, Başkent Male’ye geziden tekne turlarına, balık tutma turlarından yunus gözlem gezilerine kadar birçok imkânlar Maldivler otel aktivitelerinin arasında yer alır. Maldivlerde yabancılık çekmeden tatil yapmak isterseniz de Türk otelini tercih edebilirsiniz. 5 yıldızlı bir Türk oteli olan Ayada Resort Oteli, 150 dönüm üzerine kuruludur. Çalışanlarının Türk olduğu bu otelde dil sorunu yaşamadan keyfinizce balayı veya tatilinizi geçirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir