Sapanca’da Ahşap Hobit Evlerde 2023 Konaklama Fiyatları

Yüzüklerin Efendisi filminin sevilen karakterleri Hobitlerin evlerin hem Darıca’da hem de Ormanya’da ziyaret edilebiliyor. Birbirinden tatlı rengarenk evler muhteşem instagram fotoğrafları sunsa da bırakın  konaklamayı içine bile girilemiyor. Sapanca’da inşa edilmiş Hobbit House (Hobit Ev) ise bu masal evlerde Sapanca Gölü manzarası eşliğinde konaklama imkanı sunuyor.

Bölgedeki pek çok bungalov evde olduğu gibi Sapanca Hobit  evin giriş katında oturma grubu, WC, duş, mutfak ve yemek hazırlamanız için gereken mutfak eşyaları, asma katta ise çift kişilik bir yatak bulunuyor. Size özel bahçesi, kapalı otoparkı, bahçesinde mangal yapmanız için barbeküsü, çocuklarınız ve sizin keyifle sallanacağınız salıncak da mevcut. Hobit evin ısıtması doğalgaz ile sağlanıyor.

 

SAPANCA HOBBİT HOUSE’LARDA 2023 YILI GÜNCEL KONAKLAMA ÜCRETİ 

 

Tesiste turuncu, mavi ve kırmızı olmak üzere 3 farklı tipte hobit ev bulunuyor. Fotoğraftaki turuncu evde konaklama ücreti 2 kişi için toplam 2250, mavi evde konaklama ücreti iki kişi için toplam 2500 TL, içerisinde jakuzi de olan kırmızı evde konaklama ücreti ise 2750 TL.

Tesiste Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

 

SAPANCA HOBBİT HOUSE FOTOĞRAFLARI

HOBBİT HOUSE SAPANCA

Telefon No: 0 (533) 3801893

 

İstanbul’a Yakın Bungalov Ağaç Evler ve Konaklama Ücretleri | Gezenti Anne

1 Comment

  • Geri bildirim: hobbit evleri darıca Top Tips

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir