Samsun’da Kahvaltı Nerede Yapılır?

Atakum Sahili’nde bahçeli bir köşk içinde konumlandırılmış Her Daim Müdavim kaliteli kahvaltısı ve Karadeniz’de yarattığı Ege havası ile ‘Samsun’da Kahvaltı Nerede Yapılır?’ sorusuna cevap oluyor. Samsun kahvaltı mekanları arasında ön plana çıkan Müdavim’in güncel ücreti toplam 300 TL olan iki kişilik serpme kahvaltısında Ayvalık zeytin çeşitleri, yöresel peynirler, Hatay kırma zeytin piyazı, acuka, kuru domatesli Ezine peynir, söğüş tabağı(domates, salatalık, biber, yeşillik), ev yapımı mevsim reçelleri, bal kaymak, nutella, patates kızartması, sıcacık pişiler ve sınırsız çay bulunuyor. Pek çok mekanda ekstra olarak sunulan Türk kahvesi de Müdavim misafirlerine ikram ediliyor.

SAMSUN’DA KAHVALTI NEREDE YAPILIR?

Kahvaltı malzemeleri Hatay, Ayvalık, Antep, Cunda yörelerinden temin ediliyor. Reçeller ve acuka kendi imalatları. Mevsimsel ürünlerin kullanılmasına özellikle dikkat ediliyor.

Çocuk parkı da bulunan mekan bu anlamda çocuklu ailelerin de huzurlu bir hafta sonu kahvaltısı yapmasına olanak tanıyor. Samsun’da kahvaltı mekanı arayanlar için gidilesi, denenesi, Gezenti Anne tavsiyesi…

Mekanda Gezenti Anne takipçileri için %10 indirim uygulanıyor.

SAMSUN KAHVALTI MEKANLARI

Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip etmek için tıklayın.

ATAKUM MÜDAVİM

Hürriyet Mahallesi, 55030 Atakum/Samsun

0 (362) 4374949

2 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir