Nehir Kenarında Huzur Dolu Bir Tatil, Ağva River Angel Hotel

Deniz, nehir ve yemyeşil bir doğa keyfini bir arada yaşayacağınız bir yer olan Ağva dinlenmek ve enerji toplamak isteyenler için harika bir sahil kasabası. 5 odalı butik bir otel olan River Angel Ağva’da Göksu Nehri kıyısında teraslı, Fransız balkonlu, nehir manzaralı, bahçe katı müstakil girişli, dağ manzaralı, şömine ve SPA küvetli birbirinden farklı özellikteki deluxe odalarda misafirlerini ağırlıyor.

River Angel ayrıca restoranı ile de konuklarına alakart olarak hizmet veriyor. Otelin sahipleri Rengin Hanım ve Tayfun Bey İngiltere’de yaşayan birikimlerini, hayallerini, sevgilerini otellerine yansıtan bir çift. Otelin her köşesinde İngiltere ve İskoçya‘da görebileceğiniz ince detaylar oldukça mevcut. Ağva’da küçük bir İngiltere ve İskoçya diyebiliriz.

Bölgedeki restoranlara kıyasla oldukça şık bir ambiyansa sahip restoranında yazın nehir kıyısında, kışın şömine başında, caz müziği eşliğinde içkinizi yudumlamanız, keyifli bir akşam yemeği yemeniz, dingin, samimi, huzur dolu bir tatil geçirmeniz mümkün…

 

RİVER ANGEL OTEL ODALARI VE KONAKLAMA ÜCRETLERİ

River Angel Otel’de her odanın ayrı bir ismi, ayrı bir ambiyansı var.

  • Daydream bahçeye açılan, müstakil girişli, 35 metre² şömineli, SPA küvetli bir oda. (ODA ÜCRETİ HAFTA İÇİ 650, CUMA VE PAZAR 700, CUMARTESİ 750 TL)
  • Angelfire teraslı, şömineli, yuvarlak spa küvetli, 45 metre² deluxe, tüm misafirlerin gözdesi olan bir oda. (ODA ÜCRETİ HAFTA İÇİ 900, CUMA VE PAZAR 900, CUMARTESİ 1400 TL)
  • Dreamcatcher dağ manzaralı, 45 m2 şömineli, yuvarlak SPA küvetli, yeni evlenecek çiftler için özenle hazırlanmış deluxe balayı odası. (ODA ÜCRETİ HAFTA İÇİ 750, CUMA VE PAZAR 850, CUMARTESİ 1100 TL)
  • Strawberrymoon ve Heatherhoney ise otelin Fransız balkonlu, 40 metre², şömineli, SPA küvetli, harika bir manzaraya sahip iki deluxe odası. (ODA ÜCRETİ HAFTA İÇİ 800, CUMA VE PAZAR 900, CUMARTESİ 1300 TL)

Tesiste Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

 

RİVER ANGEL FOTOĞRAFLARI

AĞVA RIVER ANGEL OTEL & RESTAURANT

Ağva Merkez, Yakuplu Cd. No:244, 34990 Şile/İstanbul

0 (216) 721 73 00

 

İstanbul’a Yakın Doğa İçinde Tatil Otelleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir