Melike Sabak ile Ruhsal Esneklik ve Neşeye Giden Yolculuk

Ergen, yetişkin ve çift danışmanlığında uzmanlaşmış bir klinik psikolog olan Melike Sabak psikoterapi yoluyla zorlukların üstesinden gelmeniz ve kendinizi ve hayat gayenizi gerçekleştirmeniz için ihtiyacınız olan desteği ve rehberliği sunuyor.

Ayrıca yaratıcılığınızı geliştirmenize, aşırı (duygusal) yemenin üstesinden gelmenize ve özgüveninizi, iradenizi ve motivasyonunuzu artırmanıza yardımcı olacak atölye çalışmaları ve bire bir dersler de veriyor.

MELİKE SABAK’I KENDİSİNDEN DİNLEYELİM…

“Ben Melike Sabak, İstanbul’da Bahçeşehir Üniversitesi’nde okudum. Üniversiteye girdiğimde Türkiye’nin en iyi 250 öğrencisi arasındaydım. 2016 yılında Psikoloji ve Sosyoloji bölümlerinden çift anadal diploması alarak mezun oldum. Mezun olduktan sonra öğretim görevlisi olarak da görev yaptığım Nişantaşı Üniversitesi de dahil olmak üzere çeşitli okullarda psikolog ve öğretmen olarak çalıştım.

Son beş yıldır analitik psikoloji ve varoluşçu psikolojiden ilham alan “Yaratıcılığın Yolu” adlı yaratıcılığın psikolojisi üzerine olan atölyemi çeşitli galeri, müze ve kurslarda gerçekleştirmekteyim. Bu atölye çalışmasına ek olarak çeşitli merkezlerde özgüven, irade, motivasyon ve duygusal yeme gibi konularda da programlar yürütüyorum. Klinik psikoloji alanında yüksek lisans derecesine sahibim ve Lacancı psikanaliz, sanat tarihi ve felsefe ile ilgileniyorum. Şu anda Londra’da yaşıyorum.”

Daha mutlu, sağlıklı ve tatmin edici bir yaşam için ilk adımı atmaya hazırsanız, size yardım etmek için buradayım. Ruhsal esneklik ve neşeye giden yolculuğunuzda sizi nasıl destekleyebileceğim hakkında daha fazla bilgi edinmek için bana ulaşabilirsiniz, duygusal ve zihinsel sağlığınızın sizi daha fazla geride tutmasına izin vermeyin.”

MELİKE SABAK İLETİŞİM BİLGİLERİ

melike@thewaywesee.co.uk
https://www.thewaywesee.co.uk/consulting
https://www.instagram.com/thewaywesee_counselling/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir