Maşukiye’de Göl Manzaralı Kahvaltı Mekanı,Köy Konağı

Maşukiye Bölgesi’ndeki alabalık tesislerinin kalabalığına hiç karışmadan, Kartepe yolu üzerindeki Köy Konağı Restoran’da, uçsuz bucaksız göl manzarası eşliğinde kahvaltı etmeye ne dersiniz?

Köy Konağı Restoran’ın kahvaltısı ürün kalitesi ve fiyat performans oranı anlamında oldukça başarılı, serpme olarak sunulan kahvaltıda klasik kahvaltılıkların dışında kahvaltıya dahil olarak pek çok leziz seçenekler de bulunuyor.

Soğuk olarak Ezine peynir, Erzurum tulum peyniri, Çerkez peynir, kekikli peynir, siyah ve yeşil zeytin, ayva reçeli, tereyağ, bal kaymak, Acıka, fındıklı pekmez, közlenmiş patlıcan biber, ballı manda yoğurdu, sürme çikolata ve söğüş tabağının yanı sıra sıcak olarak kiremitte sucuklu yumurta, kiremitte tereyağlı köy peyniri, sigara böreği ve patates kızartması sunuluyor. Çay kahvaltı süresince sınırsız olarak demlikte servis ediliyor. Serpme kahvaltı kişi başı 70 TL karşılığında sunuluyor. Gezenti Anne’in İnstagram’da takip edenler için tüm bunlara ilaveten mıhlama da hediye ediliyor.

Güzel havalarda Sapanca gölüne nazır kuş bakışı bir manzarada kahvaltı keyfi yapılırken, soğuk havalarda içeride soba başında kış modunun keyfi başka oluyor.

KÖY KONAĞI RESTORAN

Maşukiye, Leyla Atakan Cd. No:25, 41295 Kartepe/Kocaeli

0 (536) 317 82 13

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir