Maşukiye’de Göl Manzaralı Kahvaltı Mekanı, Köy Konağı 2024 Fiyatı

Maşukiye Bölgesi’ndeki alabalık tesislerinin kalabalığına hiç karışmadan, Kartepe yolu üzerindeki Köy Konağı Restoran’da, uçsuz bucaksız göl manzarası eşliğinde kahvaltı etmeye ne dersiniz?

Köy Konağı Restoran’ın kahvaltısı ürün kalitesi ve fiyat performans oranı anlamında oldukça başarılı, serpme olarak sunulan kahvaltıda klasik kahvaltılıkların dışında kahvaltıya dahil olarak pek çok leziz seçenekler de bulunuyor.

Soğuk olarak Ezine peynir, Erzurum tulum peyniri, Çerkez peynir, kekikli peynir, siyah ve yeşil zeytin, ayva reçeli, tereyağ, bal kaymak, Acıka, fındıklı pekmez, közlenmiş patlıcan biber, ballı manda yoğurdu, sürme çikolata ve söğüş tabağının yanı sıra sıcak olarak kiremitte sucuklu yumurta, kiremitte tereyağlı köy peyniri, sigara böreği ve patates kızartması sunuluyor. Çay kahvaltı süresince sınırsız olarak demlikte servis ediliyor.

MART 2024 itibariyle serpme kahvaltı kişi başı 350 TL karşılığında sunuluyor. Gezenti Anne’in İnstagram’da takip edenler için nakit ödemelerde %10 indirim sunuluyor.

Güzel havalarda Sapanca gölüne nazır kuş bakışı bir manzarada kahvaltı keyfi yapılırken, soğuk havalarda içeride soba başında kış modunun keyfi başka oluyor.

Maşukiye bölgesinin olmazsa olmazı alabalık çiftlikleri. Kartepe Köy Konağı’nda alabalık ziyafeti çekmek de oldukça keyifli oluyor. %10 luk Gezenti Anne indirimi öğle ve akşam yemeği için de geçerli.

KÖY KONAĞI RESTORAN

Maşukiye, Leyla Atakan Cd. No:25, 41295 Kartepe/Kocaeli

0 (536) 317 82 13

 

Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip etmek için tıklayın.

 

Maşukiye’deki En İyi 7 Kahvaltı Mekanı ve 2023 Fiyatları | Gezenti Anne

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir