Maşukiye’de Dere İçinde Kahvaltı Keyfi, Akasya Alabalık 2024 Kahvaltı Fiyatı

Maşukiye civarında cıvıl cıvıl kuş sesleri eşliğinde, dere kenarında kahvaltı keyfi yapabileceğiniz pek çok mekan var. Peki sıcak bir yaz gününde derenin kenarında değil de derenin bizzat içinde kahvaltı etmeye ne dersiniz?

Maşukiye’deki Akasya Alabalık işte size böyle sıradışı bir deneyim sunuyor. Bu mekanda serpme köy kahvaltısı dileyene şırıl şırıl akan derenin kenarında dileyene derenin içinde servis ediliyor.

MAŞUKİYE’DE DERE İÇİNDE KAHVALTI

Kiremitte eritme köy peyniri, kiremitte sucuklu yumurta, patates kızartması, sigara böreği, domates salatalık söğüş, yeşil ve siyah zeytin, ev reçeli, tereyağ, kızarmış ekmek, bal kaymak, acuka, beyaz peynir, kaşar peyniri, nutella ve demlik çaydan oluşan serpme köy kahvaltısı MART 2024  itibariyle kişi başı 400 ₺ karşılığında sunuluyor.  Serpme kahvaltı en az 2 kişi için hazırlanıyor.

AKASYA ALABALIK’TA SERPME KÖY KAHVALTISI

Akasya Alabalık’ta serpme kahvaltıya ekstra olarak ücretlendirilen ve her biri kiremitte servis edilen mıhlama, kaşarlı mantar, menemen, kavurma ve sucuk eklemeniz de mümkün. Seçiminizi yaptıktan sonra geriye cıvıl cıvıl kuş sesleri eşliğinde, doğa ile bütünleşmiş bir halde, yumurtanın sarısına ekmeğinizi banarak kahvaltı keyfine başlamanız kalıyor.

AKASYA ALABALIK 

Maşukiye mah. Alabalık sok. No:45 A Kartepe / KOCAELİ

0 (262) 3543136

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

Maşukiye, Sapanca En İyi 15 Kahvaltı Mekanı ve 2024 Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir