Los Angeles’taki En İyi Restoranlar, The Cheesecake Factory, BEVERLY HILLS

Los Angeles’taki En iyi Restoranlardan The Cheesecake Factory deneyimi sadece Los Angeles için değil Amerika Birleşik Devletleri’ne yapılan tüm turistik gezilerin olmazsa olmazı aslına bakarsanız. Gelmiş geçmiş en başarılı tatlılardan biri olan New York orijinli cheesecake konusunda en iddialı mekanlardan biri The Cheesecake Factory. 1940’ların sonlarına doğru Detroit’te açtıkları küçük pastanede hizmet veren Overton çifti, 1971’de Los Angeles’ta daha büyük bir restoran açmış. Ardından oğulları işi devralmış ve cheesecakelerin ünü çevre eyaletlere de yayılarak diğer eyaletlerde de şubeler açılmaya başlanmış. Uzun geçmişi ile The Cheesecake Factory sadece cheesecake ile değil 250′ yi aşkın yemek çeşidi içeren genişlik konusunda kendini aşmış menüsü ile de Amerika’nın önemli zincir restoranlarından biri hâline gelmiş durumda.

Los-angeles-restoranlar-gezenti-anne-07

Los-angeles-restoranlar-gezenti-anne-015

Biz The Cheesecake Factory şubeleri aradından Beverly Hills şubesini seçiyor, ana menüden de bir yemek deneyimlemek adına öncelikle Karidesli Noodle siparişi veriyoruz. Sonrasında ekşi tatlı uyumunu sevenler klübü üyeleri olarak  tercihimizi Taze çilekli cheesecake’ten yana kullanıyor, iki kişi bir porsiyon istediğimiz için iki adet yarımşar porsiyon cheesecake ile karşılaşıyoruz.
Cheesecake gayet başarılı. Ama cheesecake yani. Şimdiye kadar yediğim başarılı cheesecakelerden ne eksiği var ne de fazlası. Ama özellikle belirtmeliyim ki mekan Amerikan standartlarına göre fiyat performans oranı olarak oldukça iyi. Los Angeles,San Francisco, Las Vegas ya da New York’daki şubelerinden birine mutlak gidilesi, Gezenti Anne tavsiyesi. 🙂

THE CHEESECAKE FACTORY

364 N Beverly Dr, Beverly Hills, CA 90210, ABD

+1 310 278 7270

Los Angeles Gezilecek Yerler, Restoran Tavsiyeleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir