Kışlık Çocuk Uyku Tulumları için Hangi TOG Değeri Tercih Edilmelidir?

En değerlinizin huzurla uyuması için rahat ve sıcak tutan kıyafetler giymesi önemlidir. Gece üstünü açan ve üşüyen çocukların uykusunun bölünmesi de son derece muhtemeldir. Dolayısıyla ebeveynlerin minikleri daima ideal vücut ısısında tutacak 1.5 TOG uyku tulumu gibi ürünleri tercih etmesi gerekir. Oda sıcaklığına uygun uyku tulumu seçimi yaparken ise ürünlerin TOG değerlerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Kışlık çocuk uyku tulumu seçerken bu değerleri dikkate almanızda fayda vardır:

 

  • 0.2 TOG Uyku Tulumu: 27 – 30°

  • 0.5 TOG Uyku Tulumu: 28 – 30°

  • 1.0 TOG Uyku Tulumu: 20 – 24°

  • 1.5 TOG Uyku Tulumu: 18 – 20°

 

 

1.5 TOG uyku tulumu, küçüklerin soğuk kış günlerinde üşümesini önler. Isıyı hapseden yapısıyla bu görevini başarıyla yerine getirir. Ayrıca ürün, yumuşak ve esnek dokusu sayesinde çocukların konforlu bir şekilde uyumasına yardımcı olur. KidZee çocuk uyku tulumu, bu özelliklerini yüksek kaliteli ve tamamen doğal olan pamuklu kumaşından alır. Özgün tasarımlarıyla da dikkat çeken 1.5 TOG uyku tulumu modellerimizi güvenle kullanabilirsiniz.  

1.5 TOG Uyku Tulumu Kaç Derecedir?

1.5 TOG uyku tulumu, miniklerin kış aylarında keyifli anlar geçirmesine olanak tanır. Yüksek koruma sağlayan kalın elyaf dolgusu sayesinde çocukların vücut ısısını dengeler. Böylece gece saatlerinde oda sıcaklığı düşse dahi en değerlinizin üşümesini önler. Kışlık bebek uyku tulumu, ısı yalıtımı özelliği olduğu için 18 ile 20 santigrat derece aralığındaki havalar için uygundur. Çocuğunuzun soğuk günlerde battaniyesiz ve yorgansız uyumasına imkân verir. Ayrıca gün içinde özgürce oynayıp eğlenebilmesini de mümkün hâle getirir. 

Çocuk uyku tulumu, doğal elyaf dolgusuyla hem ısı yalıtımı hem de konfor sağlar. Nefes alan kumaşı ise miniklerin terlemesini önler. Ayrıca uyku tulumu, rahat açılıp kapanabilen ayak manşetleriyle ebeveynlerin işlerini kolaylaştırır. Kalın bir dokuya sahip olan bu bölümler, çocukların ayaklarını daima sıcak tutar. Bu sayede 1.5 TOG uyku tulumu, en değerlinizi soğuk havaya karşı korurken rahat etmesine de yardımcı olur. 

1.5 TOG Uyku Tulumu Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

1.5 TOG bebek uyku tulumu, tasarımındaki detaylar ve sahip olduğu özelliklerle ebeveynler tarafından pratik bir şekilde kullanılır. Üründe zorlanmadan açıp kapatabileceğiniz çift taraflı fermuar yer alır. Ayrıca bu bölümde miniklerin hassas tenini koruyan bir katman da bulunur. Böylelikle uyku tulumunu en değerlinize gönül rahatlığıyla giydirmeniz mümkün olur. Bebek bezi değiştirme gibi işlemler için de bu fermuarı zorlanmadan kullanabilirsiniz. 

1.5 TOG uyku tulumunun kullanımı gibi temizlenmesi de son derece rahattır. Renginde ve desenlerinde solma olmayan ürün, ilk günkü estetik görünümünü korur. Ayrıca esnekliğini ve yumuşak dokusunu da muhafaza etmeyi başarır. Çamaşır makinesinde rahatlıkla hijyenik hâle getirebileceğiniz bir uyku tulumudur. Bu uyku tulumunu düşük sıcaklık derecelerinde ve en değerlinizin narin cildine uygun özellikteki çamaşır deterjanlarıyla yıkamanızı tavsiye ederiz. 

KidZee 1.5 Tog Uyku Tulumu ile Sıcacık Uykular Çocuklarınızı Bekliyor!

1.5 TOG uyku tulumu, miniklerin gece saatlerinde ve gün içinde daima sıcacık kalmasını mümkün kılar. Yaratıcı ve kullanışlı tasarımıyla da ebeveynlerin beğenisini kazanır. KidZee çocuk uyku tulumu modellerimizin her biri yerli üretimdir. Ayrıca uyku tulumlarının üretiminde en değerlinizin hassas bünyesine uygun olan OEKO-TEX Standard 100 sertifikalı malzemeler kullanılır. Farklı yaş gruplarına ve beklentilere başarılı bir biçimde cevap veren KidZee kışlık uyku tulumlarımızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. 

 

Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip etmek için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir