Kişiye Özel El Yapımı Butik Çikolata, GUA CHOCOLATE

Çikolata hepimiz için karşı koyulmaz bir tutku. Lezzetli bir çikolatanın verdiği haz sanırım hiçbir şeyle kıyaslanmaz. Gua Chocolate da el yapımı, üst sınıf butik çikolataları ile damakları şenlendiriyor. Kişiye özel de üretilen Belçika çikolatası özel günleriniz için memnuniyet garantili bir hediye seçeneği oluyor.

Gelin Gua Chocolate’ın hikayesini kurucusundan dinleyelim…

GUA CHOCOLATE NASIL ORTAYA ÇIKTI?

“Çocukluğumun çokomel tutkusu bugün’ün Gua Chocolate’ı oldu. Biz çocukken annemin kakao tozu, süt ve tereyağından yaptığı ve adını çokomel koyduğumuz, zaman zaman ekmeğin üzerine sürüp bazende kaşık 
kaşık yediğimiz çikolata çocukluğumun damağımda bıraktığı en derin lezzettir.  Bazen de annemin bizlere  yaptığı limonlu lolipoplar. Küçük yaşlardan bu yana çikolata ve şekerleme merakım bana severek yapacağım bir iş kazandırdı.

Gua Chocolate olarak yola çıkarken amacım sadece günü yakalamak değil, yaptığım işte tüketicilerimin lezzet beğenisi kazanmayı istiyorum. Müşterilerimi dinleyip, isteklerine, damak zevklerine uygun ürünler yapıp onlara aradıkları tatları vermek istiyorum. İster bitter çikolata sevin ister sütlü çikolata, el yapımı günlük olarak hazırlanan taze çikolata çeşitleriyle Gua Chocolate ’da her damak tadına uygun çikolata çeşidi bulabilir, özel günlerde, bayramlarda, hediyelik, ikramlık ve çocuk ürünleriyle sevdiklerinizin her anını kutlamaya dönüştürebilirsiniz.”

 

GUA CHOCOLATE FİYAT SKALASI NEDİR?

Gua Chocolate spesiyal 16’lı 55 TL, 30’lu 95 TL.

Roche sütlü bitter 350 gr 75 TL.

Bebek doğum çikolataları 140 TL.

Yaldızlı Elegance 16’lı 65 TL.

Yaldızlı Elegance 30’lu 105 TL.

Büyük boy Beyoğlu çikolatası 1 Kg Sütlü / Bitter / Fildişi Fındıklı 160 TL, Bademli 170 TL, Fıstıklı / 180 TL.

Tavşan görseli, yumurta, arabalar çam ağacı, ördek, koyun, Noel baba gibi özel seri figürlerin satışı gram olarak oluyor 25-65 TL aralığında değişiyor.

 

Gua Chocolate siparişerlerinizi @guachocolate instagram hesabından verebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir