İzmit’te Yöresel Organik Kahvaltı, Otantik Gurme 2024 Kahvaltı Fiyatı

Anadolu’nun dört bir köşesinden getirtilen yöresel ürünlerle hazırlanıp sunulan kahvaltılar gün geçtikçe popülerleşiyor. İyi tarım, organik gıda, ata tohumu ürünler kavramları hayatımıza gitgide yerleşiyor. İzmit Yahya Kaptan’da konumlandırılmış Otantik Gurme de butik bir ortamda bu ürünlerin hem satışını yapıyor hem de kahvaltıda misafirlerine tattırıyor.

Otantik Gurme kahvaltısında Az tuzlu Mihaliç peynir, Çörekotlu Balıkesir sepet, Trakya Koyun kaşarı, İsli Çerkez peynir, Abaza acıkalı peynir, Tamyagli Ezine peyniri, Antakya halhallı zeytin, Mor kalamata, Çekiçte Çelebi kırma, Mut kırması, Pancarlı domat, Mardin zahter tozu+İzorya (Mut) soğuk sıkım zeytinyağı, Abaza acıkası, Lutenitsa Balkan sosu, İsli Boşnak Kuruet, Bozkır Konya Taş baskı tahin, Samandağı Antakya reçelleri, Kandıra manda kaymağı+ üzeri Ovit Rize yayla balı ve Ekşi yoğurt mayalı ekmek bulunuyor.

Bu leziz kahvaltı MART 2024  itibariyle sınırsız Rize köy çayı eşliğinde kişi başı 350 TL’ye sunuluyor. Sucuklu veya pastırmalı yumurta ile omlet çeşitleri ekstra olarak ücretlendiriliyor. Butik hizmet veren mekanda sadece 4 masa bulunduğu için rezervasyon şart. Mekanın sahipleri Oktay Bey ve Zeynep Hanım Gezentianne takipçilerine kahvaltı sonrası Türk kahvesini ikram ediyor.

OTANTİK GURME

Alikahya Fatih, Akarca Cd. No 16, 41310 İzmit/Kocaeli

+90 262 321 22 23

Kocaeli, İzmit En Güzel 20 Kahvaltı Yeri ve 2024 Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir