İstanbul İçinde Bungalov Oteller ve Ücretleri

1 – KULİNDAĞ, BEYKOZ

Yıllardır İstanbulluların hafta sonunda orman içinde kahvaltı keyfi yapmak için tercih ettikleri Kulindağ son dönemde pandemi sebebiyle bungalov evlerde konaklama seçeneği ile ön plana çıkıyor.Sapanca bölgesinde yoğunlaşan bungalov evler kadar lüks olmasa da İstanbul’dan belediye otobüsü ile bile ulaşılabilir olması Kulindağ bungalov evleri oldukça cazip kılıyor.

Kulindağ iletişim bilgileri ve güncel konaklama ücretleri için tıklayın. 

BEYKOZ KULİNDAĞ

2 – YAKO HOUSE PARK, POLONEZKÖY

Son dönemde gitgide popülerleşen Tiny House yani Minik Ev trendinin Türkiye’deki temsilcisi Tiny House Türkiye bu konsepti deneyimleyebilmeniz için İstanbul’un arka bahçesi Polonezköy’deki 5000 m²’lik bir yeşil alanda konaklama hizmeti de sunuyor. Özel konseptte tasarlanan, dört bir yanı ağaçlarla çevrili Yako House & Park’ta her ihtiyacınızı karşılayan olanaklara sahip bu minik evlerde konaklayabilir, her hafta düzenlenen açık hava sineması gecelerinde içeceğinizi yudumlayabilir, nostaljik anılar biriktirebilirsiniz.

Yako House Park iletişim bilgileri, fotoğraflar ve konaklama ücretleri için tıklayın.

YAKO PARK POLONEZKÖY

 

3 – SAHİL KAMP İSTANBUL, ŞİLE

İstanbul’un Karadenizle buluştuğu Şile’de, denizle ormanın birleştiği noktada yer alan Sahil Kamp İstanbul, yeşil ve maviye aynı  derecede tutkun olan doğaseverler için ister deniz kenarı, ister çam ağaçlarıyla örtülü alanda çok keyiflli bir kamp olanağı sunuyor. Şile Sahil Kamp’ta kendi çadırınız veya karavanınız ile kamp yapabileceğiniz gibi çadır gibi dizayn edilmiş Ahşap Koza bungalovlarda, tepelere gömülü Hobit evlerde veya daha da konforlu bir secenek olan tiny house konseptindeki Ahşap villalarda  yada Şömineli taş evlerde konaklamanız mümkün.

Sahil Kamp İstanbul iletişim bilgileri, fotoğraflar ve güncel konaklama ücretleri için tıklayın.

SAHİL KAMP ŞİLE

 

4 – SUMA SANJATİ, ŞİLE 

İstanbul’a yakın diğer bungalov evlerden daha lüks bir seçenek olan  Türkiye’nin en büyük “ağaç ev” oteli SUMA SANJATİ İstanbul’un Boşnak köylerinden, Şile Yeniköy’de, yeşile ve huzura kuş seslerinin eşlik ettiği 120 dönümlük ormanlık alanda yer alıyor. 5 yıldızlı otel konforunda; ancak alışılmış şehir otelciliği düzeninden ve kalıplardan uzakta, bambaşka bir hizmet anlayışına sahip olan tesisin mottosu ise ‘DOĞA DAHİL’. Çünkü burada her şeye; kuş sesleri, ateş böcekleri, sincaplar, güneş doğumu, gün batımı, tırtıllar, kaplumbağalar, renklerin dansı ve tüm doğa güzellikleri dahil.

Suma Sanjati iletişim bilgileri, fotoğraflar ve konaklama ücretleri için tıklayın…

SUMA SANJATI

SUMA SANJATI

 

5 – İSTANBUL PALLET GLAMPING, ŞİLE

İstanbul Pallet Glamping Şile Ulupetit köyünde, şırıl şırıl akan derelerin yemyeşil ağaçlarla buluştuğu ormanlık alanda yer alıyor. İstanbul’un en büyük glamping alanına sahip tesiste glamping çadır, deluxe oda, standart oda gibi konaklama seçenekleri bulunuyor. Konaklama yapan müşteriler için restoran ve barbekü alanı mevcut. Pallet Glamping’te orman içerisinde trekking, ücretsiz bisikletlerle orman içi bisiklet gezisi, açık hava sineması, yoga, kamp ateşinde sosyal oyun ve aktiviteler, ahşap ve heykel boyama etkinlikleri, müzik atölyesi, ücretsiz fidan ekimi gibi pek çok aktiviteye katılmanız mümkün.

İstanbul Pallet Glamping İletişim Bilgileri ve Konaklama Ücretleri için tıklayın. 

İSTANBUL PALLET GLAMPING

 

6- SHANTIGO KARAVAN KİRALAMA

Çocukken bir karavanda yaşayıp dünyayı dolaşmak pek çoğumuzun hayali değil miydi? ShantiGo karavan kiralama şirketi ile artık hayallerimize bir adım daha yaklaşmamız mümkün. Shantigo’nun nostaljik ya da modern karavanlarını üç dört gün için kiralayabilir, dilerseniz deniz kıyısında, dilerseniz bir ormanlık bir kamp alanında milyon yıldızlı ortamda huzurlu bir uykuya dalabilirsiniz.

Shantigo Karavan kiralama detayları, iletişim bilgileri ve ücretleri için tıklayın.

SHANTIGO

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir