Instagram ya da Facebook’taki Fotoğraflarına Dokunmak İster misin?

Instagram’da, Facebook’ta, telefonunda ya da bilgisayarındaki fotoğrafların dijital ortamda kaybolmasın, en çok beğendiğin fotoğraflar geçmişte olduğu gibi evinin başköşesindeki albümünde yer alsın, sayfaları karıştırırken anılara dokunulsun istemez misin?

BEN ÇOK İSTERİM. Başka birşey istesem olacakmış misali, Sosyopix beni taa İngiltere’de buldu, ailece en güzel anılarımız salonumuzun baş köşesinde yerini buldu.

Sosyopix; Instagram’da, Facebook’ta, telefonunda yada bilgisayarında bulunan fotoğrafların oralarda kalmasın, gel sen de ‘Anılarına Dokun’ diyerek fotoğraf baskısı yapan bir servis.

Pola Kartlar, Anı Kitapları, fotoğraf asabileceğin bir sürü dekoratif çerçeve seçenekleri, kanvas tablolar… Fotoğraflarını en güzel şekilde sergilemek ve saklamak için harika bir seçenek! Hem kendi evine hem de sevdiklerine gönül rahatlığıyla hediye edebilirsin.

Sosyopix.com’a tıklayarak ya da Sosyopix’in telefon uygulamasını IOS ya da Android işletim sistemli telefonlarına indirerek kolayca sipariş verebilirsin.
Sosyopix’in içeriği, paketlemesi ve kutunun içinde yer alan harika fotoğraflarının büyüsü kutuyu açar açmaz eminim seni de benim gibi mutlu edecek.

Üstelik Sosyopix yurt dışına da gönderim yapmaya başlamış. Artık özenerek çektiğin fotoğraflar bir tıkla Dünya’nın neresinde olursan ol 2-3 günde eline geçiyor ve buna en çok göçmen anneler seviniyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir